Masaż relaksacyjny

Zapraszamy na masaż relaksacyjny całego ciała. To spokojny i przyjemny masaż bez skupiania się na napiętych mięśniach, jak w masażu klasyczno-relaksacyjnym.
Sposobem wykonania masażu stawiamy przede wszystkim na zachowanie strefy komfortu klienta. Będzie on więc odpowiednim wyborem jeśli to Twój pierwszy masaż i świetną okazją do poznania nas i doświadczenia nowej formy relaksu.

Masaż obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, nogi, brzuch i dekolt a u mężczyzn tors. Na życzenie także stopy.

Usługa i czas trwaniaCzas na leżanceCena za 1 osobęCena za 2 osoby
160min. masażu ciała1godz.180
290
280min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.220
360
380min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*1godz. 40min.260
430

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Zamiennie do oleju masaż możemy wykonać na odżywczym maśle Shea za dopłatą 50zł od osoby.

Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacje dodatkowe.
W szatni otrzymasz duży ręcznik do owinięcia się przed masażem. Będziesz nim okryty przez cały czas trwania masażu. Odkrywać będziemy jedynie masowaną partię ciała na czas jej masażu. Dostaniesz także majtki jednorazowe, biustonosz jednorazowy oraz czepek jednorazowy na głowę. Do masażu przedniej strony ciała gasimy światła i pozostawiamy jedynie pojedyncze świece. Zapewniamy także klapki jednorazowe i wymagamy ich używania przed i zwłaszcza po masażu.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.
Za masaż możesz zapłacić gotówką lub kartą a także w formie przedpłaty kupując dla siebie lub kogoś bliskiego Voucher podarunkowy.

Zapraszamy
POLECAM W 100% Jedne z nielicznych miejsc gdzie człowiek wychodzi zadowolony. Niesamowite podejście do pracy, po wyjściu już planuje się kolejne wizyty :)

Ewa

Świetne miejsce ❤️ super atmosfera a masaż cudowny 😊

Magdalena

Miejsce warte polecenia, atmosfera od samego wejścia do końca była wspaniała. Masaż był cudowny a my wyszliśmy uśmiechnięci i zrelaksowani!

Angelika