Babski Wieczór

Zapraszamy na kameralny Babski Wieczór.

Dysponujemy pomieszczeniem w którym spędzą Panie wspólnie miło czas na rozmowie przy kawie i słodkim poczęstunku w postaci dwóch kawałków ciasta z cukierni Jagódka oraz gabinetem z dwiema leżankami do masażu.

Proponujemy kilka wersji Babskiego Wieczoru:

Czas trwaniaIlość PańIlość usługCzas na leżanceCena za osobę
1godz. 30min.2145min.240zł
2godz. 15min.222x45min.360zł
2godz. 15min.4145min.215zł
3godz. 45min.422x45min.335zł
3godz.6145min.210zł
5godz. 15min.622x45min.325zł
Do wyboru:

- masaż relaksacyjny 45min. Czysty Relaks

- zabieg pielęgnacyjny 45min:

pielęgnacja twarzy
pielęgnacja biustu


Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, tak abyśmy mogli wspólnie stworzyć program w pełni spełniający oczekiwania wszystkich uczestniczek wieczoru.

O nas.

Zapraszamy

Linki do płaności:

Opłać spotkanie 1:30min. dla 2 Pań.
Opłać spotkanie 2:15min. dla 2 Pań.
Opłać spotkanie 2:15min. dla 4 Pań.
Opłać spotkanie 3:45min. dla 4 Pań.
Opłać spotkanie 3:00min. dla 6 Pań.
Opłać spotkanie 5:15min. dla 6 Pań.
Oferujemy również Babski Wieczór w wersji przedłużonej do sesji 60 miutotowych. Czytaj więcej.
Magiczne miejsce, które polecam bardzo! Wybrałam się do Pracowni Ciała na masaż relaksacyjny z przyjaciółkami na wieczór panieński. Był to strzał w 10! Każda z nas odpoczęła po ciężkim tygodniu, był to totalny reset. Zapewniono nam profesjonalną obsługę, słodki poczęstunek, intymność, super spokojny i kojący klimat. Wszystko było czyste i higieniczne. Piękny wystrój zrobił na nas wrażenie. Był to najlepszy masaż na jakim byłyśmy, a już kilka miejsc w Rybniku odwiedziłyśmy.

Kajla

Organizując wieczór panieński dla przyjaciółki postanowiłam trochę go urozmaicić i zaproponować dziewczynom masaż. Od pierwszego kontaktu z Pracownią Ciała aż po samą realizację byłam bardzo zadowolona, dziewczyny po masażu wychodziły rozmarzone i zrelaksowane, niesamowicie chwaliły te chwile dla siebie. ;) Masaż został dostosowany do potrzeb i stanu zdrowia każdej z dziewczyn, miałyśmy wybór w propozycjach zabiegów, a atmosfera i podejście do nas było bardzo profesjonalne. Dodatkowo dla Panny Młodej oraz starościny (mnie :D) został wykonany jako niespodzianka Pracowni Ciała masaż liftingujący biust. Pomimo tego, że niespodziewany prezent stanowił zaledwie preludium całego zabiegu, już po 10 minutach były widoczne efekty, dlatego też jestem pewna, że nie był to ostatni raz gdy korzystałyśmy z usług Pracowni :). Zdecydowanie polecam!

Ewa

Masaż był prezentem na Wieczorze Panieńskim. Pracownia Ciała to bardzo klimatyczne, odprężające miejsce. Uwagę zwraca także czystość każdego z dostępnych pomieszczeń. Sama usługa, choć krótka, bo 20 minutowa, stanowiła zachęcający przedsmak pełnego programu oferowanego przez pracownię. Przy stosunkowo małym biuście masaż liftingujący widocznie uniósł i ujędrnił, co trzeba :)

Natalia

Serdecznie polecam! Piękne i przytulne miejsce. Masaż został wykonany profesjonalnie i starannie w bardzo miłej atmosferze :) Polecam na organizację wieczoru panieńskiego ;) wszystkie dziewczyny zachwycone!

Karolina

Wieczór panieński - Masaż na wieczór panieński Rybnik - Masaż na wieczorze panieńskim w Rybniku