Regulamin

Regulamin Pracowni Ciała

Umówienie wizyty oznacza akceptacje poniższego regulaminu w całości.
Osoby wykorzystujące Voucher upominkowy obowiązuje dodatkowy regulamin czytaj więcej
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

1. Przyjmujemy według rezerwacji terminu. Nie ma możliwości przyjęcia "z drogi" w jakiejkolwiek sprawie.
2. Dzień przed Twoją wizytą otrzymasz od nas przypomnienie SMS-em z prośbą o potwierdzenie, że z Twojej strony wizyta jest aktualna. Sms-a zwrotnego z potwierdzeniem będziemy oczekiwali w tym dniu do godziny 20:00. Brak potwierdzenia będzie traktowany jako Twoja rezygnacja.
Potwierdzenie przysłane nam po godz. 20:00 będzie wymagało z Twojej strony dodatkowego kontaktu z nami, w celu ustalenia czy dany termin jest nadal dostępny, czy już zajęty przez inną osobę z listy rezerwowej. Brak kontaktu z nami będzie podtrzymywał anulowanie Twojej wizyty.
3. Pominięcie potwierdzenia wizyty (nawet jeśli w drodze wyjątku była ustalona inna godzina) i co za tym idzie przysłowiowe "pocałowanie klamki" nie upoważnia do pretensji do nas i oczerniania nas w opinii publicznej.
4. Do gabinetu zapraszamy punktualnie na czas. W razie przybycia przed czasem, prosimy o zaczekanie przed lokalem na umówioną godzinę.
Umycie i dezynfekcja wc, łazienki i wszystkich podłóg, dezynfekcja powierzchni, przewietrzenie, dogrzanie itd... po każdym kliencie wymaga czasu. Nie pominiemy rzadnej z tych podstawowych czynności abyśmy mogli Cię przyjąć szybciej.
5. Spóźnienie się na wizytę nie przedłuża zaplanowanej usługi i może skutkować brakiem możliwości wykonania jej w pełnym zakresie.
6. Nie stawienie się na potwierdzonej wizycie skutkuje obowiązkiem rozliczenia się za umówioną usługę jako normalnie wykonaną.
7. Czas na wykonanie danej usługi liczony jest od momentu powrotu z szatni po przygotowaniu się do danej usługi lecz nie później niż 10 minut od umówionej godziny wizyty.


Kilka słów wyjaśnienia:
Powyższy regulamin, chociaż początkowo jego odbiór może się wydawać nieco chłodny, jest po to abyśmy szanowali się na wzajem.
Potwierdzenia wizyt wprowadziliśmy przez osoby które nie przychodziły i nawet nie dawały znać, że ich nie będzie.
Podobnie z przychodzeniem przed czasem. Dbamy o czystość a to wymaga czasu.
Może i jesteśmy bardzo wymagający ale to wszytko dla naszego wspólnego dobra.
Regulamin chłodny ale za to wizyty przebiegają u nas w ciepłym i przyjaznym klimacie :)
Zapraszamy