Regulamin

Regulamin Pracowni Ciała

Umówienie i potwierdzenie wizyty oznacza akceptacje poniższego regulaminu w całości.
Osoby wykorzystujące Voucher upominkowy obowiązuje dodatkowy Regulamin Voucher
Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

1. Przyjmujemy według rezerwacji terminu. Nie ma możliwości przyjęcia "z drogi" w jakiejkolwiek sprawie.
2. Dzień przed Twoją wizytą otrzymasz od nas przypomnienie SMS-em z prośbą o potwierdzenie, że z Twojej strony wizyta jest aktualna. Na SMS-a zwrotnego potwierdzającego wizytę będziemy oczekiwali w tym dniu do godziny 21:00. Brak potwierdzenia będzie traktowany jako Twoja rezygnacja z wizyty. Potwierdzenie przysłane nam po godz. 21:00 będzie już nieważne.
3. Pominięcie potwierdzenia wizyty i co za tym idzie przysłowiowe "pocałowanie klamki" nie upoważnia do pretensji do nas i oczerniania nas w opinii publicznej.
4. Do gabinetu zapraszamy punktualnie na czas. W razie przybycia przed czasem, prosimy o zaczekanie przed lokalem na umówioną godzinę.
5. Spóźnienie się na wizytę nie przedłuża zaplanowanej usługi i może skutkować brakiem możliwości wykonania jej w pełnym zakresie.
6. Nie stawienie się na potwierdzonej wizycie skutkuje obowiązkiem rozliczenia się za umówioną usługę jako normalnie wykonaną.
7. Czas na wykonanie danej usługi liczony jest od momentu powrotu z szatni po przygotowaniu się do danej usługi lecz nie później niż 10 minut od umówionej godziny wizyty.
8. Przed wizytą należy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na stronie wybranej usługi.
9. Z opiniami naruszającymi renomę naszej firmy, które są niezgodne z prawdą będziemy walczyli z pomocą prawa. Pomówienie, zwane również zniesławieniem określa art. 212 k.k. Wystąpimy również o zadośuczynienie.


Kilka słów wyjaśnienia:
Potwierdzenia wizyt wprowadziliśmy przez osoby które nie przychodziły w umówionym terminie i nawet nie dawały znać, że ich nie będzie. To oczywiście dla nas strata czasu i pieniędzy.
Podobnie z przychodzeniem przed czasem. Dbamy o czystość a to wymaga czasu. Umycie i dezynfekcja wc, łazienki i wszystkich podłóg, dezynfekcja powierzchni, przewietrzenie, dogrzanie itd... po każdym kliencie jest u nas standardem. Poświęcamy na to blisko pół godziny i nie pominiemy żadnej z tych podstawowych czynności abyśmy mogli Cię przyjąć szybciej.
Opisaliśmy masaże aby czasu przeznaczonego na przygotowanie się do masażu nie poświęcać na tłumaczenie jak on będzie wyglądał. Jeśli jednak nie zapoznasz sie wcześniej z opisami będziemy zobowiązani do przekazania tych informacji aby w czasie masażu wszystko było jasne a głowa wolna od niepotrzebnych myśli.
Jesteśmy wymagający ale to dla naszego wspólnego dobra.

Regulamin chłodny ale za to wizyty przebiegają u nas w bardzo ciepłym i przyjaznym klimacie. Przyjdź i przekonaj się sam :)
Zapraszamy