Szkolenia

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne i wyjazdowe. Zajęcia prowadzimy w małych kameralnych grupach złożonych z 2, 4 lub 6 osób. Organizując kurs masażu, nie stawiamy na ilość uczestników, lecz jakość przekazywanej wiedzy i wysoki stopień jej przyswajania. Kursanci, co jest kluczowe do prawidłowej nauki, ćwiczą na sobie w parach, tak aby każdy mógł poczuć na własnej skórze to, co będzie odczuwał jego przyszły klient. W czasie kursu stawiamy bardzo duży nacisk na szczegółowość i prawidłowość wykonywania zadania. W ramach kursu zapewniamy napoje i słodki poczęstunek oraz prysznic, ręczniki i chusty do masażu. Przyjemnym dodatkiem będzie też ogrzewanie podłogowe. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem jednej z wykonywanych przez nas usług, zachęcamy do kontaktu w celu wpisania się na listę osób chętnych. Po zebraniu grupy wspólnie ustalimy termin kursu.

Nazwailość dnicenailość osób
Ayurvedyjski masaż Abhyanga2950zł2-6
Lifting biustu i talii11450zł2-6
Modelowanie brzucha i talii1450zł2-6
Modelowanie ud i pośladków1450zł2-6
Ceny netto. Wystawiamy faktury VAT.
Zapraszamy
"Szkolenie oceniam na bardzo wysokim poziomie pod kątem przekazania wiedzy, technik, zaangażowania oraz profesjonalnego podejścia do tematyki masażu. Przygotowanie techniczne, wyposażenie do szkolenia również na wysokim poziomie. Podczas szkolenia można było o wszystko pytać, a na każde zadane pytanie została udzielona obszerna odpowiedź poparta wiedzą i doświadczeniem. Wspaniali ludzie oddający się z pasją i czułością w to co robią. Na uwagę zasługuje fakt opieki po-szkoleniowej co jest niespotykane , a świadczy o trosce i odpowiedzialności za podopiecznych. Szczerze polecam! Basia"

Basia

"Szkolenie w 'Pracowni Ciała' było moim kolejnym szkoleniem. Jednak atmosfera jaką tworzą prowadzący jest zdecydowanie inna 🥰 Dają oni wsparcie nie tylko podczas szkolenia, ale także po nim. Dzielą się doświadczeniem i udzielają wielu bardzo cennych rad. Czułam cały czas wsparcie i poczucie, że uczą mnie osoby doświadczone i zafascynowane swoją pracą. Polecam gorąco:) Aleksandra"

Aleksandra

W ,,Pracowni Ciała" wzięłam udział w szkoleniu z masażu Abhyanga. To był bardzo cenny czas. Każdy dzień szkolenia wypełniony wiedzą i praktyką. Kameralna grupa, co jest obecnie rzadkością w komercyjnym świecie, pozwalała, że każdy z uczestników był wręcz indywidulanie prowadzony. Mogłam zadawać pytania, a to co było dla mnie trudne, kilkakrotnie przećwiczyć. Zatem pełen profesjonalizm! Kurs prowadzony bardzo szczegółowo, dokładnie. Szkoleniowcy dzielili się ponadto swoją już wieloletnią praktyką gabinetową i po prostu zawodowym przepracowanym doświdczeniem. Dodatkiem okazała się niesamowita, wręcz przyjacielska atmosfera. Po skończonym szkoleniu prowadzący zapewnili także opiekę na starcie z nowymi narzedziami, gdy wróciłam do swojego gabinetu. Poznan Abhyanga ze szkolenia w Pracowni Ciała już cieszy moich klientów, a dla mnie cały czas jest podróżą w zakamarki ludzkiej istoty. Jestem wdzięczna za ten kurs i z radością dodaję, iż warto szkolić się w ,,Pracowni Ciała".

Beata

Kurs masażu był bardzo dobrze zorganizowany i profesjonalnie przeprowadzony. Lesław jest bardzo dokładnym i wymagającym szkoleniowcem, każdy element masażu miał być wykonany poprawnie, dopiero wtedy mogliśmy przejść dalej. Było to cenne doświadczenie, ponieważ po szkoleniu miałam poczucie, że mam wystarczające umiejętności żeby samodzielnie przeprowadzać ten piękny masaż. Lesław jest też osobą charyzmatyczną, z poczuciem humoru, dzięki czemu szkolenie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Lesław cierpliwie odpowiadał na każde pytanie oraz każdej osobie poświęcał czas. Salon jest dopracowany do tego stopnia, że samo przebywanie w nim dawało satysfakcję. Bardzo cenię wskazówki jakie Lesław dawał nam odnośnie prowadzenia własnej działalności oraz bardzo dobry skrypt, który pozwolił mi utrwalić wiedzę zdobytą na kursie.

Oliwia