Wieczór Panieński

Zapraszamy do siebie na kameralne SPA grupę 4 lub 6 Pań.
Podczas gdy dwie Panie relaksują się w gabinecie, pozostałe Panie spędzają miło czas na rozmowie przy kawie i słodkim poczęstunku.

W swojej ofercie posiadamy kilka ciekawych propozycji masaży:

1. Relaksacyjny pleców i rąk 20min. - 90zł
2. Relaksacyjny pleców i rąk 30min. - 110zł
3. Relaksacyjny całej tylnej strony ciała 30min. - 110zł
4. Relaksacyjny całego ciała 40min. - 130zł
5. Relaksacyjny twarzy 20min. - 90zł
6. Liftingujący biust 20min. - 90zł

W cenie usługi kawa i herbata oraz nakrycie do stołu.
W przypadku zdecydowania się całej grupy zapewniamy słodki poczęstunek w postaci dwóch różnych kawałków ciasta z cukierni Jagódka. Koszt 15zł od osoby.

Masaże od 1. do 4. mogą obejmować: plecy, ramiona, ręce i dłonie, nogi, brzuch i dekolt.

Na masaż Panie dobierają się w pary tak aby wybrane usługi trwały tyle samo czasu.

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, tak abyśmy mogli wspólnie stworzyć program w pełni spełniający oczekiwania wszystkich uczestniczek wieczoru.

Wieczory panieńskie wykonujemy głównie w soboty ale nie tylko.

O nas.

Zapraszamy
Magiczne miejsce, które polecam bardzo! Wybrałam się do Pracowni Ciała na masaż relaksacyjny z przyjaciółkami na wieczór panieński. Był to strzał w 10! Każda z nas odpoczęła po ciężkim tygodniu, był to totalny reset. Zapewniono nam profesjonalną obsługę, słodki poczęstunek, intymność, super spokojny i kojący klimat. Wszystko było czyste i higieniczne. Piękny wystrój zrobił na nas wrażenie. Był to najlepszy masaż na jakim byłyśmy, a już kilka miejsc w Rybniku odwiedziłyśmy.

Kajla

Organizując wieczór panieński dla przyjaciółki postanowiłam trochę go urozmaicić i zaproponować dziewczynom masaż. Od pierwszego kontaktu z Pracownią Ciała aż po samą realizację byłam bardzo zadowolona, dziewczyny po masażu wychodziły rozmarzone i zrelaksowane, niesamowicie chwaliły te chwile dla siebie. ;) Masaż został dostosowany do potrzeb i stanu zdrowia każdej z dziewczyn, miałyśmy wybór w propozycjach zabiegów, a atmosfera i podejście do nas było bardzo profesjonalne. Dodatkowo dla Panny Młodej oraz starościny (mnie :D) został wykonany jako niespodzianka Pracowni Ciała masaż liftingujący biust. Pomimo tego, że niespodziewany prezent stanowił zaledwie preludium całego zabiegu, już po 10 minutach były widoczne efekty, dlatego też jestem pewna, że nie był to ostatni raz gdy korzystałyśmy z usług Pracowni :). Zdecydowanie polecam!

Ewa

Masaż był prezentem na Wieczorze Panieńskim. Pracownia Ciała to bardzo klimatyczne, odprężające miejsce. Uwagę zwraca także czystość każdego z dostępnych pomieszczeń. Sama usługa, choć krótka, bo 20 minutowa, stanowiła zachęcający przedsmak pełnego programu oferowanego przez pracownię. Przy stosunkowo małym biuście masaż liftingujący widocznie uniósł i ujędrnił, co trzeba :)

Natalia

Serdecznie polecam! Piękne i przytulne miejsce. Masaż został wykonany profesjonalnie i starannie w bardzo miłej atmosferze :) Polecam na organizację wieczoru panieńskiego ;) wszystkie dziewczyny zachwycone!

Karolina

Wieczór panieński - Masaż na wieczór panieński Rybnik - Masaż na wieczorze panieńskim w Rybniku