O nas

Miło nam gościć Cię w naszym gabinecie relaksu i pielęgnacji ciała w Rybniku. W oazie spokoju, w którą włożyliśmy mnóstwo pracy i serca aby móc przyjąć Cię w jak najbardziej komfortowych warunkach.
Swoją pracę wykonujemy z pasji, nie z przymusu a atmosferę jaką tworzymy na długo pozostanie w Twojej pamięci. Przyjdź i przekonaj się sam.

Robiąc przedpłatę za wizytę otrzymasz 5% rabatu. Więcej informacji.

Jak wygląda wizyta u nas?

Już od przywitania poczujesz się mile widziany, z radością jak u dobrych znajomych.
U nas nie ma miejsca na niepotrzebny dystans, tym bardziej po okresie pandemii. Od pierwszych chwil mówimy sobie po imieniu, co nie umniejsza wzajemnego szacunku do siebie. Jest jednak od razu milej a niepotrzebny stres odchodzi jeszcze przed masażem.
W szatni z bezpośrednim dostępem do łazienki z prysznicem, w zależności od zaplanowanej usługi otrzymasz stosowną bieliznę jednorazową, klapki oraz ręcznik lub chustę do masażu.
Masując tył ciała pracujemy przy delikatnym i nastrojowym oświetleniu lecz tuż przed obrotem na plecy zostawiamy już tylko zapalone świece.

Wykonujemy także masaże dla Par / dla Dwojga.

Ile czasu trwa wizyta?

Opinie klientów

Swoją wizytę możesz rozliczyć gotówką, kartą lub blikiem. Robiąc przedpłatę na konto otrzymasz rabat 5% Więcej informacji.

Zapraszamy