O nas

Miło nam gościć Cię w naszym gabinecie SPA dla Dwojga w Rybniku.
Już od przywitania poczujesz się mile widziany, z radością jak u dobrych znajomych.
Od pierwszych słów zwracamy się do siebie po imieniu. Przejście na "ty" nie ujmniejsza wzajemnego szacunku do siebie. Jest milej a stres odchodzi jeszcze przed masażem.
U nas nie ma miejsca na niepotrzebny dystans, tym bardziej po okresie pandemii.

Drogi kliencie, jeśli szukasz miejsca w które właściciele włożyli mnóstwo pracy i serca, tak aby klientów przyjmować w gabinecie wykończonym na wysoki standard i przede wszystkim w jak najbardziej komfortowych warunkach. Dodatkowo aby kadra pracownicza wykonywała swoją pracę z pasji i miała jak najlepszą wiedzę i doświadczenie w świadczonych usługach a co za tym idzie odpowiednie wykształcenie, przebyte kursy i szkolenia. A wszystko to w adekwatnej do tego cenie to dobrze trafiłeś.

Przed kontaktem telefonicznym prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą a w szczególności z informacjami w zakładce kontakt.

Jak wygląda wizyta u nas?
Do ostatniej chwili przed umówioną wizytą przygotowujemy gabinet do przyjęcia nowego klienta.
Prosimy więc aby nie przybywać przed czasem tylko punktualnie na umówioną godzinę i najlepiej, oczywiście w miarę możliwości już po prysznicu.
Przeznaczony czas na masaż zaczynamy odliczać nie później niż 10 minut od ustalonej godziny wizyty.
Po przywitaniu zostaniesz zaproszony do szatni z bezpośrednim dostępem do łazienki z prysznicem.
W zależności od zaplanowanej usługi otrzymasz stosowną bieliznę jednorazową, klapki oraz ręcznik i chustę do masażu.
Masując tył ciała pracujemy przy delikatnym i nastrojowym oświetleniu lecz po przewrocie na plecy zostawiamy już tylko zapalone świece.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostannie na skórze szybko się wchłonie lub skorzystać z prysznica.
Gabinet nasz wyposażony jest w przyjemne ogrzewanie podłogowe.

Stale poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności o czym więcej informacji w zakładce kompetencje.

Wykonujemy masaże także dla Par / dla Dwojga.

Opinie klientów

Zapraszamy
Uwaga. Obowiązuje bezwarunkowe potwierdzenie przez klienta swojej wizyty w dniu poprzedzającym spotkanie do godziny 20 poprzez wiadomość SMS z podaniem daty i godziny spotkania. Niepotwierdzenie wizyty skutkuje anulowaniem rezerwacji.