O nas

Miło nam będzie gościć Cię w naszym gabinecie SPA dla Dwojga w Rybniku.

Jeśli szukasz miejsca w które właściciele włożyli mnóstwo pracy i pieniędzy a także serca, tak aby klientów przyjmować w gabinecie wykończonym na wysoki standard i przede wszystkim w jak najbardziej komfortowych warunkach. Dodatkowo aby kadra pracownicza wykonywała swoją pracę z pasji i miała jak najlepszą wiedzę i doświadczenie w świadczonych usługach a co za tym idzie odpowiednie wykształcenie, przebyte kursy i szkolenia. A wszystko to w adekwatnej do tego cenie to zapraszamy do nas.
Przed kontaktem telefonicznym prosimy jednak o zapoznanie się z ofertą na naszej stronie. Każda pozycja w cenniku jest starannie opisana, ale jeśli pojawią się dodatkowe pytania na wszystkie z przyjemnością odpowiemy.

Jak wygląda wizyta u nas?
Czas płynie nieubłaganie dlatego prosimy o stawienie się na umówioną wizytę punktualnie i najlepiej, oczywiście w miarę możliwości już po prysznicu. Przeznaczony czas na masaż zaczynamy odliczać 10 minut od ustalonej godziny wizyty.
Po przywitaniu zostaniesz zaproszona/y do szatni z bezpośrednim dostępem do łazienki z prysznicem.
W zależności od zaplanowanej usługi otrzymasz stosowną bieliznę jednorazową, klapki oraz ręcznik i chustę do masażu.
Masując tył ciała pracujemy przy delikatnym i nastrojowym oświetleniu lecz po przewrocie na plecy zostawiamy już tylko zapalone świece.
Po masażu nadmiar olejku będziesz mógł/a wytrzeć w ręcznik lub skorzystać z prysznica.
Gabinet nasz wyposażony jest w przyjemne ogrzewanie podłogowe.

Stale poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności o czym więcej informacji w zakładce kompetencje.

Wykonujemy masaże także dla Par / dla Dwojga.

Opinie klientów

Zapraszamy
Uwaga. Obowiązuje bezwarunkowe potwierdzenie przez klienta swojej wizyty w dniu poprzedzającym spotkanie do godziny 20 poprzez wiadomość SMS z podaniem daty i godziny spotkania. Niepotwierdzenie wizyty skutkuje anulowaniem rezerwacji.