O nas

Miło nam gościć Cię w naszym gabinecie SPA dla Dwojga w Rybniku.
Jeśli szukasz miejsca w które właściciele włożyli mnóstwo pracy i serca, tak aby klientów przyjmować w gabinecie wykończonym na wysoki standard i przede wszystkim w jak najbardziej komfortowych warunkach. Dodatkowo aby kadra pracownicza wykonywała swoją pracę z pasji i miała jak najlepszą wiedzę i doświadczenie w świadczonych usługach a co za tym idzie odpowiednie wykształcenie, przebyte kursy i szkolenia. A wszystko to w adekwatnej do tego cenie to dobrze trafiłeś. Gabinet nasz wyposażony jest w przyjemne ogrzewanie podłogowe.

Przed kontaktem telefonicznym prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą a w szczególności z informacjami w zakładce kontakt.

Jak wygląda wizyta u nas?

Już od przywitania poczujesz się mile widziany, z radością jak u dobrych znajomych.
U nas nie ma miejsca na niepotrzebny dystans, tym bardziej po okresie pandemii.
Już od pierwszych słów zwracamy się do siebie po imieniu. Przejście na "ty" nie ujmniejsza wzajemnego szacunku do siebie.
Jest jednak milej a niepotrzebny stres odchodzi jeszcze przed masażem.
Do ostatniej chwili przed umówioną wizytą przygotowujemy gabinet do przyjęcia nowego klienta.
Prosimy więc aby nie przybywać przed czasem tylko punktualnie na umówioną godzinę i najlepiej, oczywiście w miarę możliwości już po prysznicu.
Po przywitaniu zostaniesz zaproszony do szatni z bezpośrednim dostępem do łazienki z prysznicem.
Podany czas trwania masażu jest rzeczywistym czasem spędzonym na leżance. Uwzględniając czas na krótką rozmowę i przygotowanie się do masażu oraz czas spędzony w szatni po masażu i ponowną rozmowę przed pożegnaniem się, klient przy masażu godzinnym spędza u nas blisko 1,5h.
Czas trwania masażu zaczynamy odliczać dokładnie 10min. od umówionej godziny wizyty. W razie spóźnienia się, masaż zostaje skrócony o czas spóźnienia.
W zależności od zaplanowanej usługi otrzymasz stosowną bieliznę jednorazową, klapki oraz ręcznik i chustę do masażu.
Masując tył ciała pracujemy przy delikatnym i nastrojowym oświetleniu lecz po przewrocie na plecy zostawiamy już tylko zapalone świece.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostannie na skórze szybko się wchłonie lub skorzystać z prysznica.

Stale poszerzamy swoją wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności o czym więcej informacji w zakładce kompetencje.

Wykonujemy masaże także dla Par / dla Dwojga.

Opinie klientów

Zapraszamy
Uwaga. Obowiązuje bezwarunkowe potwierdzenie przez klienta swojej wizyty w dniu poprzedzającym spotkanie do godziny 20 poprzez wiadomość SMS z podaniem daty i godziny spotkania. Niepotwierdzenie wizyty skutkuje anulowaniem rezerwacji.