Masaż klasyczno-relaksacyjny

Masaż ten jest połączeniem masażu klasycznego z masażem relaksacyjnym. Zapewni ulgę w zmęczonych plecach ale też wyciszenie i odpoczynek.
Przez pierwszą połowę masażu, staramy się rozluźnić nadmiernie napięte mięśnie a następnie masujemy resztę ciała, spokojniej i delikatniej, typowo jak w masażu relaksacyjnym.

Jeśli nie ustalimy inaczej, najpierw masujemy mocniej plecy i barki a następnie delikatniej ramiona, ręce i dłonie, nogi, brzuch i dekolt a u mężczyzn tors. Na życzenie także stopy.

Masaż i czas trwaniaCzas na leżanceCena za 1 osobęCena za 2 osoby
160min. masażu ciała1godz.210
360
280min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.270
460
380min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*1godz. 40min.320
550

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.


Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacje dodatkowe.
W szatni otrzymasz duży ręcznik do owinięcia się przed masażem. Będziesz nim okryty przez cały czas trwania masażu. Odkrywać będziemy jedynie masowaną partię ciała na czas jej masażu. Dostaniesz także majtki jednorazowe, biustonosz jednorazowy oraz czepek jednorazowy na głowę. Do masażu przedniej strony ciała gasimy światła i pozostawiamy jedynie pojedyncze świece. Zapewniamy także klapki jednorazowe i wymagamy ich używania przed i zwłaszcza po masażu.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.

Zapraszamy
Za masaż możesz zapłacić gotówką, kartą lub blikiem a także w formie przedpłaty kupując dla siebie lub kogoś bliskiego Voucher podarunkowy.
POLECAM W 100% Jedne z nielicznych miejsc gdzie człowiek wychodzi zadowolony. Niesamowite podejście do pracy, po wyjściu już planuje się kolejne wizyty :)

Ewa

Świetne miejsce ❤️ super atmosfera a masaż cudowny 😊

Magdalena

Miejsce warte polecenia, atmosfera od samego wejścia do końca była wspaniała. Masaż był cudowny a my wyszliśmy uśmiechnięci i zrelaksowani!

Angelika