Ile czasu trwa wizyta?

Umawiając się do nas na masaż godzinny zaplanuj około półtorej godziny wolnego czasu.
Jeśli się nie spóźnisz i przygotujesz do masażu w ciągu 10min. to na leżance spędzisz calą godzinę.
Czas masażu zaczynamy odliczać po powrocie z szatni lecz nie później niż 10min. od umówionej godziny wizyty.

Do gabinetu zapraszamy punktualnie na czas a nie przed czasem.
Umycie i dezynfekcja wc, łazienki i wszystkich podłóg, dezynfekcja powierzchni, przewietrzenie, dogrzanie itd... po każdym kliencie jest u nas standardem i poświęcamy na to blisko pół godziny. Nie pominiemy żadnej z tych podstawowych czynności abyśmy mogli przyjąć Cię szybciej.

Nie skracamy czasu masażu na ubranie się po masażu aby móc przyjmować klientów co pełną godzinę. Po ubraniu się znajdzie się też czas na rozmowę o odczuciach z masażu, bez wyganiania Cię, żebyś za chwilę w drzwiach nie minął się z kolejnym klientem.

Wiadomo, że patrząd od strony interesu, przyjmowanie klienta na masaż godzinny co pełną godzinę jest bardziej opłacalne ale wolimy przyjmować klientów tak jak sami chcielibyśmy być obsłużeni i budować swoją markę na jakości.

Teraz, kiedy poznałeś już nasze podejście do pracy i szacunek dla zdrowia i bezpieczeństwa klienta, patrząc na cenę danej usługi zobaczysz w niej nie tylko rzeczywisty czas spędzony na leżance ale też nasz czas poświęcony na godne przyjęcie Cię na usługę.

Zapraszamy