Masaż 100% czekoladą

Masaż czekoladą wykonujemy na bazie masażu relaksacyjnego ale zamiast oleju stosujemy 100% czekoladę. Używamy wyłącznie samej natury, czyli ziaren kakaowca rozpreparowanych na czynniki pierwsze, z których następnie łacząc je według specjalnej receptury uzyskujemy płynną czekoladę do masażu.
Naturalna czekolada ma zbawienny wpływ na nasze ciało, nawilża i odżywia skórę, wspomaga wyszczuplanie i walkę z cellulitem, poprawia jędrność, elastyczność i koloryt skóry. Dodatkowo stymuluje wydzielanie się endorfin czyli hormonów szczęścia. Jeśli wykażesz chęć, część przygotowanej w ten sposób czekolady zalejemy w filiżance gorącą wodą i podamy do wypicia.

Masaż obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, nogi, brzuch i dekolt a u mężczyzn tors. Na życzenie także stopy.

Usługa i czas trwaniaCzas na leżanceCena za 1 osobęCena za 2 osoby
60min. masażu ciała1godz.230
390
80min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.290
490
* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacje dodatkowe. W szatni otrzymasz specjalną dużą chustę do owinięcia się przed masażem. Po położeniu się na brzuchu zsuniemy ją do pasa i złożymy na mniejszy grubszy kawałek tak aby przez cały czas masażu skutecznie zasłaniała Twoje miejsca intymne. Z tego też względu nie wymagamy zakładania bielizny jednorazowej ale dla Twojego komfortu ona także będzie przygotowana. Będą to majtki jednorazowe typu stringi, nasutniki czyli nalepki na biust zastępujące biustonosz ale też zwykły biustonosz jednorazowy oraz czepek jednorazowy na głowę. Nalepki dajemy po to, aby Panie świadome dobroczynych właściwości czekolady na skórę, mogły także samodzielnie nałożyć czekoladę na biust.
Zapewniamy także klapki jednorazowe i wymagamy ich używania przed i zwłaszcza po masażu. W łazience będzie przygotowana specjalna myjka (rękawica) nasączona detergentem ułatwiająca zmycie czekolady ze skóry. Znajdzie się także suszarka do włosów i jednorazywy ręcznik oraz jednorazowy dywanik na podłogę.
Za masaż możesz zapłacić gotówką lub kartą a także w formie przedpłaty kupując dla siebie lub kogoś bliskiego Voucher podarunkowy.

Zapraszamy
Bardzo polecam, miła obsługa, pełen profesjonalizm, masaż gorąca czekoladą 10/10, człowiek wychodzi zrelaksowany, pełen pozytywnej energii, pozdrawiam. :)

Karola

Pełen profesjonalizm , wybrałem w prezencie dla Mamy "Czekoladowy relaks z pielęgnacją twarzy" - efekt ? ..... zachwycona 🙂 Polecamy w 100%

Zbyszek