Masaż Lomianga

Autorski masaż relaksacyjny Lomianga (czyt. lomi anga) jest połączeniem dwóch najbardziej odprężających i wyciszających masaży. Program przypomina ayurvedyjski masaż Abjanga a sposób masowania hawajski Lomi Lomi, w którym masując przedramionami dotyk jest zdecydowanie bliższy i pełniejszy. Polecamy go osobom świadomym swojego ciała i otwartym na masaż otulający człowieka. Wykonywany jest z użyciem specjalnej chusty i w blasku świec. Jako dopełnienie masażu polecamy dodatkowo masaż relaksacyjny głowy.

Masażu tego zdecydowanie nie polecamy poszukiwaczom przygód - to nie ten adres.
Masując przedramionami wykonujemy prześlizgi po całym ciele lecz z oczywistym i bezwględnym pominięciem miejsc intymnych.
Usługa i czas trwaniaCzas na leżanceCena za 1 osobęCena za 1 osobę przy masażu dla Dwojga
60min. masażu ciała1godz.240
210
80min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.300
260
* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacje dodatkowe.
Lomianga to masaż dla osób otwartych i świadomych swojego ciała, króre przychodzą na masaż po to aby w pełni z niego czerpać, bez zawracania sobie głowy kompleksami i innymi niepotrzebnymi, wymyślonymi przeszkodami utrudniającymi zaufanie i oddanie się w fachowe ręce. Nie używa się w nim bielizny ale też nie leży się nago. W szatni otrzymasz specjalną dużą chustę w którą po rozebraniu się owiniesz się przed masażem i położysz na leżance. Panie otrzymają także nalepki na biust zastępujące biustonosz. Po położeniu się zsuniemy chustę do pasa i złożymy na mniejszy grubszy kawałek, tak aby przez cały czas trwania masażu skutecznie okrywała Twoje miejsca intymne. Takie przygotowanie pozwoli doświadczyć płynnego masażu bez rozpraszającego zahaczania o gumki z bielizny jednorazowej przy prześlizgach wzdłuż całego ciała oraz unikalnych i niezwykle przyjemnych, obejmujących człowieka wślizgów przedramion pod brzuch i plecy.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.
Swoją wizytę możesz rozliczyć gotówką, kartą lub blikiem. Robiąc przedpłatę na konto otrzymasz rabat 5% Więcej informacji.

Zapraszamy
Dzisiaj mieliśmy z mężem okazję skorzystać z masażu relaksacyjnego. Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, bardzo miła i przyjemna atmosfera, miejsce bardzo przytulne, nic dodać nic ująć! 👍 Na pewno wrócimy nie raz 😊

Natalia

Na myśl o wizycie w Pracownii Ciała nasuwa mi się jedna myśl- pełen profesjonalizm! Niesamowici ludzie, którzy sprawili, że czuliśmy się bardzo swobodnie, jakbyśmy się znali lata. Świetny masaż, który od pierwszej minuty był odprężający. Nowoczesny gabinet, idealnie dobrana muzyka oraz oświetlenie. Słowa i tak nie są w stanie wyrazić naszego zachwytu. Polecamy z całego serca :) ❤️

Sandra

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna

Byłam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni...naprawdę cudownie polecam wszystkim i pozdrawiam:-)

Grażyna