Hawajski masaż Lomi Lomi

Hawajski masaż Lomi Lomi to masaż w którym masuje się nie tylko dłońmi ale też przedramionami. Dzięki temu, kontakt jest znacznie pełniejszy i bardziej emocjonalny. Masaż ten dąży do przywrócenia harmonijnego przepływu energii w ciele i uwolnienia od stresów i negatywnych emocji. Dodatkowo, w masażu Lomi SPA nie skupia się tylko na jednej kończynie, ale też masuje całe ciało jednocześnie.

Masaż obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.
Usługa i czas trwaniaCzas trwaniaCena za 1 osobęCena za 1 osobę przy masażu dla Dwojga
60min. masażu ciała1godz.220
190
80min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.280
240
* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacje dodatkowe.
W szatni oprócz ręcznika otrzymasz specjalną, dużą chustę do owinięcia się przed masażem. Po położeniu się na brzuchu zsuniemy ją do pasa i złożymy na mniejszy grubszy kawałek tak aby przez cały czas masażu skutecznie zasłaniała Twoje miejsca intymne. Panie otrzymają także nalepki na biust zastępujące biustonosz oraz czepek jednorazowy na głowę. Zapewniamy także klapki jednorazowe i wymagamy ich używania przed i zwłaszcza po masażu.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.
Swoją wizytę możesz rozliczyć gotówką, kartą lub blikiem. Robiąc przedpłatę na konto otrzymasz rabat 5% Więcej informacji.

Zapraszamy