Voucher podarunkowy – doskonały pomysł na prezent

Voucher upominkowy będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

Oferujemy dwa rodzaje Voucherów imiennych z okresem ważności 3 miesięcy od daty zakupu lub opóźnionej aktywacji*:

Vouchery na usługę które zakupisz poprzez odnośniki zamieszczone w pod ceną wybranej usługi
oraz
Vouchery OPEN na daną kwotę do wykorzystania na dowolną usługę, które zakupisz bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.
Pamiętaj aby w koszyku, w uwagach do zamówienia, podać dane osoby obdarowanej oraz ewentualną datę opóźnionej aktywacji*.

Voucher zakupisz u nas online w formie .pdf dostarczany pocztą e-mail lub wysyłkowo do paczkomatu a także z odbiorem osobistym w formie wydruku w ozdobnej kopercie za dopłatą 10zł, ale w ściśle ustalonym terminie w przerwach między klientami.

Osoby widniejące na Voucherze obowiązuje Regulamin Voucher

Voucher możesz zakupić także za pomocą tradycyjnego przelewu. Wystarczy jak po przelaniu odpowiedniej kwoty przęślesz na nasz adres e-mail potwierdzenie przelewu, nazwę usługi bądź kwoty do wykorzystania i dane osoby na którą ma zostać wystawiony a w wiadomości zwrotnej otrzymasz gotowy Voucher w postaci .pdf.

Dane do przelewu tradycyjnego.

*opóźniona aktywacja - jeśli Voucher jest prezentem zakupionym wcześniej niż planowana data jego wręczenia, osoba kupująca może wskazać inną datę rozpoczęcia ważności Vouchera, lecz nie później niż 14 dni od daty zakupu.


Lumii_20201219_223017238

Sklep internetowy

Vouchery upominkowe na daną kwotę kupisz on-line w naszym sklepie internetowym. Odnośniki do Voucherów na konkretną usługę znajdziesz w cenniku danej usługi.
Vouchery upominkowe