Voucher

Voucher podarunkowy - doskonały pomysł na prezent


Voucher zakupisz u nasz internetowo w formie .pdf lub osobiście.

Voucher upominkowy będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Oferujemy vouchery imienne na dowolną kwotę (min. 100zł) lub usługę z naszej oferty do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu lub opóźnionej aktywacji* Płatne z góry i dostarczane w formacie .pdf na wskazany adres e-mail lub po wcześniejszym umówieniu się z odbiorem osobistym w formie wydrukowanego vouchera w ozdobnej kopercie za dopłatą 10zł
.
Odbiór osobisty vouchera odbywa się wyłącznie punktualnie w ustalonym terminie w przerwach między klientami.

Polecamy promocyjne oferty voucherów, Voucher OPEN 500 o wartości 500 zł w cenie 450 zł oraz Voucher OPEN 1000 o wartości 1000 zł w cenie 850 zł.

Ślub, urodziny czy rocznice to idealne okazje, aby podarować bliskim voucher na relaks w SPA. Dzięki takiemu prezentowi można zapewnić rodzicom chwile wytchnienia, zaskoczyć partnera oryginalnym pomysłem na spędzenie walentynek bądź zaskoczyć młodą parę nietuzinkowym podarunkiem ślubnym.

Zakup Vouchera oznacza akceptację Regulaminu

Jak zakupić Voucher?

*opóźniona aktywacja - jeśli Voucher jest prezentem zakupionym wcześniej niż planowana data jego wręczenia, na życzenie jego aktywację możemy opóźnić, lecz nie więcej niż 30 dni od daty zakupu.