Voucher

Voucher na zabieg - doskonały pomysł na prezent

Voucher upominkowy będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby. Oferujemy vouchery imienne na dowolną kwotę lub usługę z naszej oferty do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu lub opóźnionej aktywacji* Płatne z góry i dostarczane w formacie .pdf na wskazany adres e-mail lub z odbiorem osobistym w formie wydrukowanego vouchera w ozdobnej kopercie za dopłatą 10 zł.
Odbiór osobisty vouchera odbywa się wyłącznie punktualnie w ustalonym terminie w przerwach między klientami.

Ślub, urodziny czy rocznice to idealne okazje, aby podarować bliskim voucher na zabiegi SPA. Dzięki takiemu prezentowi można zapewnić rodzicom chwile wytchnienia, zaskoczyć partnera oryginalnym pomysłem na spędzenie walentynek bądź zaskoczyć młodą parę nietuzinkowym podarunkiem ślubnym.

Przygotowaliśmy również promocyjne oferty voucherów, m.in. Voucher OPEN 500 o wartości 500 zł w cenie 450 zł oraz Voucher OPEN 1000 o wartości 1000 zł w cenie 850 zł.

Zakup Vouchera oznacza akceptację Regulaminu

Jak zakupić Voucher?

*opóźniona aktywacja - jeśli Voucher jest prezentem zakupionym wcześniej niż data urodzin osoby nim obdarowanej, na życzenie jego aktywację możemy opóźnić na dzień urodzin lecz nie później niż 30 dni od daty zakupu.