Jak wykorzystać Voucher

Jest nam niezmiernie miło, że będziemy mogli Cię gościć w naszych skromnych progach.

Jesteśmy kameralnym SPA dla Dwojga i oferujemy szeroki wybór masaży relaksacyjnych, ale nie tylko. Więcej o nas dowiesz się tutaj.
Pełną naszą ofertę znajdziesz na stronie głównej z podziałem na różne kategorie.
Każdy masaż starannie opisaliśmy, tak abyś bez trudu mógł wybrać masaż skrojony dla siebie lub bliskiej Tobie osoby. Jeśli jednak będziesz potrzebował w tym pomocy, zadzwoń a chcętnie w tym pomożemy.

Osobę obdarowaną obowiązuje regulamin. Bardzo prosimy abyś się z nim zapoznał a najważniejsze kwestie omówimy już teraz.

Jeśli otrzymałeś Voucher OPEN na daną kwotę, możesz go wykorzystać na dowolną usługę z naszej oferty. Jeśli wybierzesz usługę droższą niż kwota na Voucherze to po prostu dopłacisz różnicę w cenie na początku wizyty.

Voucher na konkretną usługę możesz wykorzystać na wskazaną na nim usługę lub po konsultacji z nami w czasie umawiania terminu wizyty na inną droższą za dopłatą na początku wizyty.

Vouchery są do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty wystawienia widniejącej na Voucherze. Po tym czasie obowiązuje punkt 13 regulaminu. Innej opcji nie przewidujemy i prosimy to uszanować.

Termin wizyty prosimy umawiać najpóźniej na 30 dni przed końcem ważności Vouchera. Po tym terminie nie zapewniamy już wolnych terminów w czasie ważności Vouchera co nie przedłuża jego ważności.
Im większa wartość Vouchera OPEN i co za tym idzie konieczność wykorzystania go na paru wizytach, prosimy aby terminy wizyty w miarę możliwości umawiać jeszcze wcześniej.

Voucher wystawiony na jedną osobę możesz wykorzystać na masaż dla Dwojga dopłacając różnicę w cenie.

Pozostałe kwestie znajdziesz już w regulaminie. >>Czytaj więcej<<

Terminy wizyt umawiamy wyłącznie w czasie rozmowy telefonicznej, nie poprzez SMS i inne komunikatory. Przed kontaktem przygotuj proszę listę dni i przedział godzinowy w którym jesteś dostępny, co zdecycowanie ułatwi nam i przyspieszy umówienie terminu wizyty.

Odbieramy tylko w czasie przerw między klientami, w razie nieodebrania oddzwaniamy w pierwszej wolnej chwili.
Do usłyszenia

Pracownia Ciała