Uścisk Motyla

Masaż relaksacyjny Uścisk Motyla całego ciała.

Masaż Uścisk Motyla całego ciała to także masaż relaksacyjny, ale zdecydowanie najbardziej emocjonalny i wyciszający od wszystkich pozostałych masaży. To co go wyróżnia to jego wykonanie w które wkładamy dużo serca i uczucia. Nasz dotyk jest sensualny czyli delikatny i powolny, taki z uczuciem. Można go przyrównać do matczynego tulenia i głaskania małego dziecka do snu. Masaż ten wprowadza w stan głębokiego odprężenia, podobnego do uczucia kiedy zasypiamy i jedną nogą jesteśmy już na białej sali. W trakcie masażu często uwalniają się nagromadzone emocje i odblokowują blokady energetyczne. Reakcje takie jak m.in. płacz, śmiech, dreszcze czy też nawet prośba o przytulenie, matczyne przytulenie są dla nas w pełni naturalne i akceptowalne, o ile oczywiście nie naruszy się granic dobrego smaku. W czasie masażu przegłaskiwana jest też delikatnie twarz i wsuwane palce we włosy. Na życzenie jednak głowa może zostać pominięta. Masaż wykonywany jest w blasku świeć przy relaksacyjnej muzyce i niemalże w całkowitej ciemności.
Na koniec po masażu klient pozostaje na chwilę sam w ciszy i spokoju.

Dla kogo jest ten masaż? Dla osób które lubią a wręcz potrzebują głębokiego wyciszenia, dotyku spokojnego i delikatnego, pełnego uczucia i bliskości.

Zdedycowanie nie polecamy go osobom szukającym przygód - to nie ten adres. Przy próbie nakłaniania do "czegoś więcej" od razu kończymy masaż. Z tego też względu płatność pobieramy przed masażem. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i uszanowanie naszych zasad.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała190zł320zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*230zł390zł80min.
* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami lub masaż twarzy z szyją i dekoltem.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak się przygotować do masażu?

Przeciwwskazania

ZapraszamyNiesamowicie przyjemne doświadczenie, pełen profesjonalizm, i dłonie które robią cuda! Klimatyczne wnętrze, pachnące, z nienachalną muzyką, relaks od samego przekroczenia progu. Byliśmy z żoną pierwszy raz i wiemy że na pewno tam wrócimy! Pozycja "Masaż stemplami" odhaczona, czas na resztę listy :). Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to najwyższa pora się zebrać i iść zrelaksować. 1000% gwarancja satysfakcji.

Wojciech

Szanowni państwo ❤️ Szczerze jest to rewelacja! Profesjonalne podejście fachowców, mila obsługa oraz przytulna atmosfera i przepiękne wykonane wnętrze - sprawdziło na mnie magnetyczne wrażenie, bo wszystko jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam salon Pracownia Ciała 😘 Z całego serca życzę powodzenia i dobrych klientów. Pozdrawiam wasze klienci z Ukrainy

Ірина

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna

Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie tu! Bardzo miła i ciepła atmosfera, pełen profesjonalizm. Jestem szczerze zadowolona, bardzo polecam i będę wracać 😃

Mirosława

Masaż sensualny całego ciała - Masaż sensualny dla Par Rybnik - Masaż sensualny dla Dwojga Rybnik