Masaż bambusami i miotełkami

Masaż bambusami i miotełkami na ciepłym oleju kokosowym. Masaż łączy w sobie elementy masażu tajskiego, Shiatsu, aromaterapii oraz akupunktury.

Masaż obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, nogi, brzuch i dekolt a na życzenie także stopy.

Zachęcamy do zobaczenia kadru ze szkolenia u Tomasza Tomasika z Akademi SPA.

Usługa i czas trwaniaCzas na leżanceCena za 1 osobęCena za 1 osobę przy masażu dla Dwojga
60min. masażu ciała1godz.200
170
80min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.260
220

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Zamiennie do oleju masaż możemy wykonać na odżywczym maśle Shea za dopłatą 50zł od osoby.

Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacja dodatkowe.
W szatni otrzymasz duży ręcznik do owinięcia się przed masażem. Będziesz nim okryty przez cały czas trwania masażu. Odkrywać będziemy jedynie masowaną partię ciała na czas jej masażu. Dostaniesz także majtki jednorazowe typu stringi, biustonosz jednorazowy oraz czepek jednorazowy na głowę. Bielizna ta nie jest obowiązkowa ponieważ ręcznik zawsze i skutecznie będzie okrywał Twoje miejsca intymne. Dodatkowo do masażu przedniej strony ciała zgasimy światła i pozostawimy jedynie pojedyncze świece. Zapewniamy także klapki jednorazowe i wymagamy ich używania przed i zwłaszcza po masażu.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.
Swoją wizytę możesz rozliczyć gotówką, kartą lub blikiem. Robiąc przedpłatę na konto otrzymasz rabat 5% Więcej informacji.

Zapraszamy