Terapia na miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej

Przez lata wykonywania zabiegów modelujących sylwetkę wypracowaliśmy własną, bezinwazyjną i skuteczną metodę walki z nadmierną tkanką tłuszczową występującą miejscowo. Miejsca te to m.in. wałki pod biustem, na plecach pod łopatkami, wdowi garb na szyji i często występujący nadmiar tkanki tłuszczowej na wzgórku łonowym a także dolna cześć brzucha i boczki. Zabieg ten jest połączniem masażu próżniowego z modelowaniem sylwetki oraz liposukcji ultradźwiękowej. Skupienie całego wysiłku na jedną konkrętną niewielką powierzchnię ciała łącząc jednocześnie te dwa zabiegi uzyskujemy lepsze efekty niż wykonując je oddzielnie na osobnych wizytach. Kolejne zabiegi wykonujemy w przedziale od 7 do 14 dni. Na jednej wizycie opracowujemy jedno miejsce a fekty są widoczne po każdej wizycie.

UsługaCena
Terapia na miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej300
Swoją wizytę możesz rozliczyć gotówką, kartą lub blikiem. Robiąc przedpłatę na konto otrzymasz rabat 5% Więcej informacji.
Z reguły nie piszę opinii, ale w tym przypadku postanowiłam zrobić wyjatek. Odkad pamiętam miałam ogromny problem z partiami brzucha w okolicy zeber gdzie umiejscowił sie tłuszcz ktorego w zaden sposób nie potrafiłam się pozbyć. Do pracowni ciała trafiłam przez przypadek i okazało sie, że był to strzał w dziesiatkę. Przyszłam na inny zabieg, a po konsultacji okazało się, że znajdę tam pomoc w pozbyciu się mojego problemu, z którym walczę od lat z marnym skutkiem. Efekt przerósł moje oczekiwania !!! Polecam wszystkim Paniom, które bezskutecznie szukaja pomocy gdzie indziej. Serdecznie pozdrawiam właścicieli. To ludzie z ogromna pasja i zaangażowaniem. Potrafia zdziałać cuda.

Iwona