Tak jak lubisz

Tak jak lubisz.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dajemy możliwość skorzystania z masażu relaksacyjnego całego ciała według wytycznych klienta. Masaż ten może wyglądać tak jak lubisz. Masz do wykorzystania godzinę czasu i tylko od Ciebie będzie zależało jakie partie ciała, w jaki sposób i ile czasu będziemy masowali. Pamiętaj jednak, że będzie to masaż relaksacyjny. Jedynie na grzbiecie masaż może być mocniejszy i trwać nawet do pół godziny.
Masaż wykonywany jest przy relaksacyjnej muzyce i w blasku świec.

Masażu tego zdedycowanie nie polecamy osobom szukającym przygód - to nie ten adres.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała200zł340zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*240zł410zł80min.

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Twój masaż całego ciała może obejmować plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak przygotować się do masażu?

Przeciwwskazania

Opinie klientów

ZapraszamyByłam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni...naprawdę cudownie polecam wszystkim i pozdrawiam:-)

Grażyna

Na myśl o wizycie w Pracownii Ciała nasuwa mi się jedna myśl- pełen profesjonalizm! Niesamowici ludzie, którzy sprawili, że czuliśmy się bardzo swobodnie, jakbyśmy się znali lata. Świetny masaż, który od pierwszej minuty był odprężający. Nowoczesny gabinet, idealnie dobrana muzyka oraz oświetlenie. Słowa i tak nie są w stanie wyrazić naszego zachwytu. Polecamy z całego serca :) ❤️

Sandra

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna