Szkolenia

Jak wygląda kurs masażu?

Zapraszamy na szkolenia stacjonarne i wyjazdowe masażu oraz depilacji. Zajęcia prowadzimy w małych kameralnych grupach złożonych z 4 do 6 osób. Organizując kurs masażu, nie stawiamy na ilość uczestników, ale jakość przekazywanej wiedzy i wysoki stopień jej przyswajania. Kursanci, co jest kluczowe do prawidłowej nauki, ćwiczą na sobie w parach, tak aby każdy mógł poczuć na własnej skórze to, co będzie odczuwał jego przyszły klient. W czasie naszych kursów szkoleniowiec stawia bardzo duży nacisk na szczegółowość i prawidłowość wykonywania zadania. Ponadto dostępne będą napoje i słodki poczęstunek, a niedaleko ośrodka szkoleniowego znajduje się restauracja, gdzie organizujemy tanie obiady grupowe. W ramach kursu masażu zapewniamy również prysznic, ręczniki i chusty do masażu. Przyjemnym dodatkiem będzie też ogrzewanie podłogowe. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem jednej z wykonywanych przez nas usług, skontaktuj się z nami.

Zapraszamy

Prowadzimy szkolenia z:

Nazwailość dnicenailość osóbtermin
Ayurvedyjski masaż Abhyanga29504do ustalenia
Lifting biustu i talii119504do ustalenia
Modelowanie brzucha i talii14504do ustalenia
Modelowanie ud i pośladków14504do ustalenia
Ceny netto. Wystawiamy faktury VAT.
"Szkolenie oceniam na bardzo wysokim poziomie pod kątem przekazania wiedzy, technik, zaangażowania oraz profesjonalnego podejścia do tematyki masażu. Przygotowanie techniczne, wyposażenie do szkolenia również na wysokim poziomie. Podczas szkolenia można było o wszystko pytać, a na każde zadane pytanie została udzielona obszerna odpowiedź poparta wiedzą i doświadczeniem. Wspaniali ludzie oddający się z pasją i czułością w to co robią. Na uwagę zasługuje fakt opieki po-szkoleniowej co jest niespotykane , a świadczy o trosce i odpowiedzialności za podopiecznych. Szczerze polecam! Basia"

Basia

"Szkolenie w 'Pracowni Ciała' było moim kolejnym szkoleniem. Jednak atmosfera jaką tworzą prowadzący jest zdecydowanie inna 🥰 Dają oni wsparcie nie tylko podczas szkolenia, ale także po nim. Dzielą się doświadczeniem i udzielają wielu bardzo cennych rad. Czułam cały czas wsparcie i poczucie, że uczą mnie osoby doświadczone i zafascynowane swoją pracą. Polecam gorąco:) Aleksandra"

Aleksandra