Wieczór Panieński

Zapraszamy do siebie na kameralne SPA grupy od 4 do 8 Pań.
Dysponujemy pokojem w którym na część Pań spędza miło czas na rozmowie przy kawie i słodkim poczęstunku a dwie Panie w tym czasie relaksują się w gabinecie.

W swojej ofercie posiadamy kilka ciekawych propozycji masaży:

1. relaksacyjny pleców i rąk - 20min. 90zł
2. relaksacyjny twarzy na kremie kawiorowym - 20min. 90zł
3. liftingujący biust na kremie kawiorowym - 20min. 90zł
4. relaksacyjny pleców i rąk oraz tylnej strony nóg - 30min. 110zł
5. pielęgnacja twarzy - 30min. 130zł
6. Klasyczny Relaks całego ciała - 40min. 130zł
7. Abhyanga całego ciała 40min. - 140zł

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, tak abyśmy mogli wspólnie stworzyć program w pełni spełniający oczekiwania wszystkich uczestniczek wieczoru.

W cenie usługi kawa i herbata oraz nakrycie do stołu. Poczęstunek we własnym zakresie.
W przypadku zdecydowania się całej grupy zapewniamy słodki poczęstunek w postaci dwóch różnych kawałków ciasta z cukierni Jagódka. Koszt 15zł od osoby.

Na masaż Panie dobierają się w pary tak aby wybrane usługi trwały tyle samo czasu.

W przypadku większych grup istnieje możliwość zaprosić nas na imprezę do siebie.
Do wykonania masaży wystarczy nam wtedy ustronne miejsce i dostęp do umywalki. Dojeżdzamy w obrębie miast wokół Rybnika.

Wieczory panieńskie wykonujemy głównie w soboty ale nie tylko.

Opinie klientów

Zapraszamy
Organizując wieczór panieński dla przyjaciółki postanowiłam trochę go urozmaicić i zaproponować dziewczynom masaż. Od pierwszego kontaktu z Pracownią Ciała aż po samą realizację byłam bardzo zadowolona, dziewczyny po masażu wychodziły rozmarzone i zrelaksowane, niesamowicie chwaliły te chwile dla siebie. ;) Masaż został dostosowany do potrzeb i stanu zdrowia każdej z dziewczyn, miałyśmy wybór w propozycjach zabiegów, a atmosfera i podejście do nas było bardzo profesjonalne. Dodatkowo dla Panny Młodej oraz starościny (mnie :D) został wykonany jako niespodzianka Pracowni Ciała masaż liftingujący biust. Pomimo tego, że niespodziewany prezent stanowił zaledwie preludium całego zabiegu, już po 10 minutach były widoczne efekty, dlatego też jestem pewna, że nie był to ostatni raz gdy korzystałyśmy z usług Pracowni :). Zdecydowanie polecam!

Ewa

Masaż był prezentem na Wieczorze Panieńskim. Pracownia Ciała to bardzo klimatyczne, odprężające miejsce. Uwagę zwraca także czystość każdego z dostępnych pomieszczeń. Sama usługa, choć krótka, bo 20 minutowa, stanowiła zachęcający przedsmak pełnego programu oferowanego przez pracownię. Przy stosunkowo małym biuście masaż liftingujący widocznie uniósł i ujędrnił, co trzeba :)

Natalia

Wieczór panieński - Masaż na wieczór panieński Rybnik - Masaż na wieczorze panieńskim w Rybniku