Wieczór panieński

Masaż na Wieczórz Panieński.

Masaż na wieczorze panieńskim jest bardzo miłą częścią wieczoru i zostaje na długo w pamięci. Ważne więc aby zaprosić osoby doświadczone w uatrakcyjnianiu tego typu imprez.

W swojej ofercie posiadamy kilka ciekawych propozycji. Najlepiej sprawdza się masaż relaksacyjny pleców lub całej tylnej strony ciała.

Masujemy na dwóch przenośnych łóżkach do masażu jednocześnie dwie Panie.

Do wykonania masażu wystarczy nam ustronne pomieszczenie i dostęp do umywalki.

W przypadku grupy do maksymalnie 6 Pań istnieje możliwość spotkania na miejscu u nas w gabinecie. Dysponujemy pokojem w którym na przemian cztery Panie spędzają miło czas na rozmowie przy kawie a dwie Panie są w tym czasie masowane w gabinecie.

Jesteśmy tażke otwarci na Państwa propozycje, tak abyśmy mogli wspólnie stworzyć program w pełni spełniający oczekiwania wszystkich uczestniczek.

Nasza cena zależnie od ilości Pań to 80 - 100zł od osoby za 20 minutowy masaż.

Najczęściej wybierane masaże to :

1. relaksacyjny pleców.
2. kosmetyczno-liftingujący biustu.
3. relaksacyjny całej tylnej strony ciała.

Cennik:

5 Pań - 100zł/osoba
6 - 9 Pań - 90zł/osoba
10 Pań wzwyż 80zł/osoba

Drugi dowolny masaż (z wymienionych powyżej) dla tej samej Pani za 50% ceny.


Przeciwwskazania

Opinie klientów

Zapraszamy
Organizując wieczór panieński dla przyjaciółki postanowiłam trochę go urozmaicić i zaproponować dziewczynom masaż. Od pierwszego kontaktu z Pracownią Ciała aż po samą realizację byłam bardzo zadowolona, dziewczyny po masażu wychodziły rozmarzone i zrelaksowane, niesamowicie chwaliły te chwile dla siebie. ;) Masaż został dostosowany do potrzeb i stanu zdrowia każdej z dziewczyn, miałyśmy wybór w propozycjach zabiegów, a atmosfera i podejście do nas było bardzo profesjonalne. Dodatkowo dla Panny Młodej oraz starościny (mnie :D) został wykonany jako niespodzianka Pracowni Ciała masaż liftingujący biust. Pomimo tego, że niespodziewany prezent stanowił zaledwie preludium całego zabiegu, już po 10 minutach były widoczne efekty, dlatego też jestem pewna, że nie był to ostatni raz gdy korzystałyśmy z usług Pracowni :). Zdecydowanie polecam!

Ewa





Wieczór panieński - Masaż na wieczór panieński Rybnik - Masaż na wieczorze panieńskim w Rybniku