Wieczór Panieński

Masaż w Wieczór Panieński

Zapraszamy do siebie na kameralne SPA grupy od czworo do ośmioro Pań.
Dysponujemy pokojem w którym na przemian część Pań spędza miło czas na rozmowie przy kawie i słodkim poczęstunku a dwie Panie w tym czasie relaksują się w gabinecie.

W swojej ofercie posiadamy kilka ciekawych propozycji masaży:

1. relaksacyjny pleców i rąk
2. relaksacyjny pleców i rąk oraz tylnej strony nóg
3. relaksacyjny twarzy
4. liftingujący biust

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, tak abyśmy mogli wspólnie stworzyć program w pełni spełniający oczekiwania wszystkich uczestniczek.

Wieczory panieńskie wykonujemy głównie w soboty ale nie tylko.

Cennik:

Jeden dowolny 20 minutowy masaż, kawa i herbata oraz nakrycie do stołu 100zł od osoby. Poczęstunek we własnym zakresie.

Jeden dowolny 20 minutowy masaż, kawa i herbata oraz słodki poczęstunek 110zł od osoby. Słodkości z cukierni Jagódka.


W przypadku większych grup istnieje możliwość zaprosić nas na imprezę do siebie.
Do wykonania masaży wystarczy nam wtedy ustronne miejsce i dostęp do umywalki. Dojeżdzamy w obrębie miast wokół Rybnika.

Opinie klientów

Zapraszamy
Organizując wieczór panieński dla przyjaciółki postanowiłam trochę go urozmaicić i zaproponować dziewczynom masaż. Od pierwszego kontaktu z Pracownią Ciała aż po samą realizację byłam bardzo zadowolona, dziewczyny po masażu wychodziły rozmarzone i zrelaksowane, niesamowicie chwaliły te chwile dla siebie. ;) Masaż został dostosowany do potrzeb i stanu zdrowia każdej z dziewczyn, miałyśmy wybór w propozycjach zabiegów, a atmosfera i podejście do nas było bardzo profesjonalne. Dodatkowo dla Panny Młodej oraz starościny (mnie :D) został wykonany jako niespodzianka Pracowni Ciała masaż liftingujący biust. Pomimo tego, że niespodziewany prezent stanowił zaledwie preludium całego zabiegu, już po 10 minutach były widoczne efekty, dlatego też jestem pewna, że nie był to ostatni raz gdy korzystałyśmy z usług Pracowni :). Zdecydowanie polecam!

Ewa

Masaż był prezentem na Wieczorze Panieńskim. Pracownia Ciała to bardzo klimatyczne, odprężające miejsce. Uwagę zwraca także czystość każdego z dostępnych pomieszczeń. Sama usługa, choć krótka, bo 20 minutowa, stanowiła zachęcający przedsmak pełnego programu oferowanego przez pracownię. Przy stosunkowo małym biuście masaż liftingujący widocznie uniósł i ujędrnił, co trzeba :)

Natalia

Wieczór panieński - Masaż na wieczór panieński Rybnik - Masaż na wieczorze panieńskim w Rybniku