Klasyczny Relaks

Klasyczny Relaks całego ciała.

Masaż ten sposobem wykonania przypomina masaż klasyczny lecz wykonywane są tylko same przyjemne i delikatne ruchy, głównie podłużne i koliste głaskania oraz rozcierania. Jednakże, tam gdzie wyczujemy napięcie mięśniowe skupimy się bardziej na tych miejscach i poświęcimy im nieco więcej uwagi. Dalej jednak będzie to masaż relaksacyjny, nie klasyczny przeciwbólowy.
Osoba masowana leży przykryta ręcznikiem lub chustą i odkrywana jest dana kończyna na czas jej masażu.
W czasie wizyty w gabinecie zapewniona jest wyciszająca atmosfera, którą uzupełnia aromatyczny zapach, klimatyczne oświetlenie i spokojna muzyka, dzięki czemu masaż oddziałuje na wszystkie zmysły.
Masaż ten polecamy w szczególności osobom dla których jest to pierwszy masaż relaksacyjny, dla oswojenia się z dotykiem i poznania nas.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała150zł250zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*190zł320zł80min.

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak się przygotować do masażu Klaszyczny Relaks?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania

Opinie klientów

ZapraszamyMasaż relaksacyjny całego ciała - Masaż relaksacyjny dla Par Rybnik - Masaż relaksacyjny dla Dwojga Rybnik - Pracownia Ciała Rybnik
POLECAM W 100% Jedne z nielicznych miejsc gdzie człowiek wychodzi zadowolony. Niesamowite podejście do pracy, po wyjściu już planuje się kolejne wizyty :)

Ewa

Świetne miejsce ❤️ super atmosfera a masaż cudowny 😊

Magdalena

Miejsce warte polecenia, atmosfera od samego wejścia do końca była wspaniała. Masaż był cudowny a my wyszliśmy uśmiechnięci i zrelaksowani!

Angelika

Pełen profesjonalizm , wybrałem w prezencie dla Mamy "Czekoladowy relaks z pielęgnacją twarzy" - efekt ? ..... zachwycona 🙂 Polecamy w 100%

Zbyszek