100% czekoladą

Masaż 100% czekoladą całego ciała.

Masaż czekoladą jest najbardziej uwielbianym przez naszych klientów masażem całego ciała. Czekolada ma zbawienny wpłyn na nasze ciało, nawilża i odżywia skórę, wspomaga wyszczuplanie i walkę z cellulitem, poprawia jędrność, elastyczność i koloryt skóry. Dodatkowo stymuluje wydzielanie się endorfin czyli hormonów szczęścia. Ich podwyższony poziom w ogranizmie utrzymuje się jeszcze 2 do 3 dni po masażu.
W naszym gabinecie kierujemy się najwyższym standardem świadczonych usług. Nie stosujemy tanich rozwiązań w postaci sklepowej czekolady pełnej chemii i cukru.
Do masażu używamy wyłącznie samej natury, czyli miazgi kakaowej, proszku kakaowego i masła kakaowego. Wszystkie te składniki są naturalną częścią ziaren kakaowca.
Na życzenie część przygotowanej w ten sposób czekolady zalewamy w filiżance gorącą wodą i podajemy do wypicia.
Mając na uwadze dobroczynne właściwości czekolady na wyraźną prośbę klientki czekoladę nakładamy także na biustu jednakże nie będzie on obiektem masażu.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała200zł340zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*240zł400zł80min.

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak się przygotować do masażu 100% czekoladą?

Przeciwwskazania

ZapraszamyMasaż całego ciała czekoladą - Masaż dla Par czkoladą Rybnik - Masaż dla Dwojga czekoladą Rybnik
Bardzo polecam, miła obsługa, pełen profesjonalizm, masaż gorąca czekoladą 10/10, człowiek wychodzi zrelaksowany, pełen pozytywnej energii, pozdrawiam. :)

Karola

Pełen profesjonalizm , wybrałem w prezencie dla Mamy "Czekoladowy relaks z pielęgnacją twarzy" - efekt ? ..... zachwycona 🙂 Polecamy w 100%

Zbyszek