Pantai Luar

Masaż stemplami Pantai Luar całego ciała.

Masaż stemplami jest to indonezyjski masaż relaksacyjny ciepłymi stemplami ziołowymi Pantai Luar podgrzewanymi w ciepłym oleju.
Przed masażem polecamy nałożenie na skórę całego ciała odżywczego masła Shea w cenie 50zł od osoby.


Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała200zł340zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*240zł400zł80min.

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami lub masaż twarzy z szyją i dekoltem.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak się przygotować do masażu?

ZapraszamyNiesamowicie przyjemne doświadczenie, pełen profesjonalizm, i dłonie które robią cuda! Klimatyczne wnętrze, pachnące, z nienachalną muzyką, relaks od samego przekroczenia progu. Byliśmy z żoną pierwszy raz i wiemy że na pewno tam wrócimy! Pozycja "Masaż stemplami" odhaczona, czas na resztę listy :). Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to najwyższa pora się zebrać i iść zrelaksować. 1000% gwarancja satysfakcji.

Wojciech

Szanowni państwo ❤️ Szczerze jest to rewelacja! Profesjonalne podejście fachowców, mila obsługa oraz przytulna atmosfera i przepiękne wykonane wnętrze - sprawdziło na mnie magnetyczne wrażenie, bo wszystko jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam salon Pracownia Ciała 😘 Z całego serca życzę powodzenia i dobrych klientów. Pozdrawiam wasze klienci z Ukrainy

Ірина

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna

Masaż całego ciała stemplami Pantai Luar - Masaż stemplami Pantai Luar dla Par Rybnik - Masaż stemplami Pantai Luar dla Dwojga Rybnik