Masaż emocjonalny

Masaż relaksacyjny emocjonalny całego ciała.

Masaż emocjonalny całego ciała to także masaż relaksacyjny, ale zdecydowanie bardziej emocjonalny niż pozostałe, stąd też jego nazwa. To co go wyróżnia to jego wykonanie w które wkładamy dużo serca i uczucia. Nasz dotyk jest sensualny czyli delikatny i raczej powolny, taki z uczuciem. Można go przyrównać do matczynego tulenia i głaskania małego dziecka do snu. Masaż ten wprowadza w stan głębokiego odprężenia, podobnego do uczucia kiedy zasypiamy i jedną nogą jesteśmy już na białej sali. W trakcie masażu często uwalniają się nagromadzone emocje i odblokowują blokady energetyczne. Reakcje takie jak m.in. płacz, śmiech, dreszcze czy też nawet prośba o przytulenie, matczyne przytulenie są dla nas w pełni naturalne i akceptowalne, o ile oczywiście nie naruszy się granic dobrego smaku. W czasie masażu przegłaskiwana jest też delikatnie twarz i wsuwane palce we włosy. Na życzenie jednak głowa może zostać pominięta. Masaż wykonywany jest w blasku świeć przy relaksacyjnej muzyce i niemalże w całkowitej ciemności.
Przed masażem polecamy nałożenie na skórę całego ciała odżywczego masła Shea.
Na koniec po masażu klient pozostaje na chwilę sam w ciszy i spokoju.

Dla kogo jest ten masaż? Dla osób które lubią a wręcz potrzebują głębokiego wyciszenia, dotyku spokojnego i delikatnego, pełnego uczucia i bliskości.
Zdedycowanie nie polecamy go osobom nie lubiącym tzw. miziania oraz tym którzy potrzebują energicznego i mocnego masażu.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała190zł320zł60min.
masło Shea + masaż całego ciała220zł370zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*230zł390zł80min.
Masło Shea + masaż całego ciała + masaż głowy*260zł440zł80min.
* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami lub masaż twarzy z szyją i dekoltem.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce, twarz i włosy, nogi i pośladki, brzuch i dekolt.


ZapraszamyNiesamowicie przyjemne doświadczenie, pełen profesjonalizm, i dłonie które robią cuda! Klimatyczne wnętrze, pachnące, z nienachalną muzyką, relaks od samego przekroczenia progu. Byliśmy z żoną pierwszy raz i wiemy że na pewno tam wrócimy! Pozycja "Masaż stemplami" odhaczona, czas na resztę listy :). Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to najwyższa pora się zebrać i iść zrelaksować. 1000% gwarancja satysfakcji.

Wojciech

Szanowni państwo ❤️ Szczerze jest to rewelacja! Profesjonalne podejście fachowców, mila obsługa oraz przytulna atmosfera i przepiękne wykonane wnętrze - sprawdziło na mnie magnetyczne wrażenie, bo wszystko jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam salon Pracownia Ciała 😘 Z całego serca życzę powodzenia i dobrych klientów. Pozdrawiam wasze klienci z Ukrainy

Ірина

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna

Masaż sensualny całego ciała - Masaż sensualny dla Par Rybnik - Masaż sensualny dla Dwojga Rybnik