Masaż klasyczno relaksacyjny

Masaż ten jest połączeniem masażu klasycznego z masażem relaksacyjnym. Zapewni ulgę w zmęczonych plecach ale też wyciszenie i odpoczynek.
Przez pierwszą połowę masażu, staramy się rozluźnić nadmiernie napięte mięśnie a następnie masujemy resztę ciała, spokojniej i delikatniej, typowo jak w masażu relaksacyjnym.

Jeśli nie ustalimy inaczej, najpierw masujemy mocniej plecy i barki a następnie delikatniej ramiona, ręce i dłonie, nogi, brzuch i dekolt a u mężczyzn tors. Na życzenie także stopy.

Masaż i czas trwaniaCzas na leżanceCena za 1 osobęCena za 2 osoby
160min. masażu ciała1godz.210
360
280min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.270
460
380min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*1godz. 40min.320
550

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.


Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacje dodatkowe.
W szatni otrzymasz duży ręcznik do owinięcia się przed masażem. Będziesz nim okryty przez cały czas trwania masażu a odkrywać będziemy jedynie masowaną partię ciała na czas jej masażu. Dostaniesz także majtki jednorazowe, biustonosz jednorazowy oraz czepek jednorazowy na głowę. Do masażu przedniej strony ciała gasimy światła i pozostawiamy jedynie pojedyncze świece. Zapewniamy także klapki jednorazowe i wymagamy ich używania przed i zwłaszcza po masażu.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.

Zapraszamy
Swoją wizytę możesz rozliczyć gotówką, kartą lub blikiem. Robiąc przedpłatę na konto otrzymasz rabat 5% Więcej informacji.
POLECAM W 100% Jedne z nielicznych miejsc gdzie człowiek wychodzi zadowolony. Niesamowite podejście do pracy, po wyjściu już planuje się kolejne wizyty :)

Ewa

Świetne miejsce ❤️ super atmosfera a masaż cudowny 😊

Magdalena

Miejsce warte polecenia, atmosfera od samego wejścia do końca była wspaniała. Masaż był cudowny a my wyszliśmy uśmiechnięci i zrelaksowani!

Angelika