Masaż gorącymi kamieniami

Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami wulkanicznymi całego ciała. Polecamy go szczególnie w okresie zimowym ale nie tylko.

Masaż obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, nogi, brzuch i dekolt a na życzenie także stopy.
Usługa i czas trwaniaCzas na leżanceCena za 1 osobęCena za 1 osobę przy masażu dla Dwojga
60min. masażu ciała1godz.200
170
80min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.260
220

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.


Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacje dodatkowe.
W szatni otrzymasz specjalną dużą chustę do owinięcia się przed masażem. Po położeniu się zsuniemy ją do pasa i złożymy na mniejszy grubszy kawałek, tak aby przez cały czas trwania masażu skutecznie okrywała Twoje miejsca intymne. Dostaniesz także majtki jednorazowe typu stringi, biustonosz jednorazowy oraz czepek jednorazowy na głowę. Bielizna ta nie jest obowiązkowa ponieważ chusta zawsze i skutecznie będzie okrywała Twoje miejsca intymne. Dodatkowo do masażu przedniej strony ciała zgasimy światła i pozostawimy jedynie pojedyncze świece. Zapewniamy także klapki jednorazowe i wymagamy ich używania przed i zwłaszcza po masażu.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.
Swoją wizytę możesz rozliczyć gotówką, kartą lub blikiem. Robiąc przedpłatę na konto otrzymasz rabat 5% Więcej informacji.

Zapraszamy
Szczerze i z ogromnym uśmiechem na twarzy polecam Pracownię Ciała. Razem z partenrem już kilkukrotnie korzystaliśmy z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych, jednak największe wrażenie zrobił na nas Rytuał Kamienia dla dwojga. Zabieg okazał się przysłowiowym "strzałem w 10", a jego efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Profesjonalnoasć oraz pasja personelu, przemiła atmosfera, przytulne wręcz kojące wnętrze tworzą naprawdę niepowtarzalny klimat, do którego chce się częściej wracać. Jednym słowem REWELACJA! A Jeśli któs szuka wyjątkowego prezentu, upominkowy Voucher dla bliskiej osoby, który można zakupić w Pracowni będzie spełnieniem marzeń! Jeszcze raz polecam! ☺️☺️☺️ Do zobaczenia wkrótce ☺️

Klaudia