Masaż Abhyanga

Masaż ayurvedyjski Abhyanga (czyt. Abjanga) wprowadza w stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. W Abjandze skupiamy się nie tylko na jednej partii ciała ale też na płynnych prześlizgach od stóp do głów. Po przewrocie na plecy wykonujemy unikalne i niezwykle przyjemne wślizgi przedramion pod brzuch i plecy. Po masażu pozostawimy Cię na chwilę w samotności i spokoju, abyś mógł w pełni odczuć energię pochodzącą z masażu i powoli dojść do siebie. Jako dopełnienie masażu polecamy dodatkowo masaż relaksacyjny głowy*.

Masaż obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Usługa i czas trwaniaCzas na leżanceCena za 1 osobęCena za 2 osoby
60min. masażu ciała1godz.200
340
80min. masażu ciała
lub
60min. masażu ciała + 20min. masażu głowy*
1godz. 20min.250
420

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami na sucho bądź ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Zamiennie do oleju masaż możemy wykonać na odżywczym maśle Shea za dopłatą 50zł od osoby.

Ile czasu trwa wizyta?

Jak wygląda wizyta u nas?

Przeciwwskazania
Informacje dodatkowe.
Abhyanga to specyficzny masaż i aby móc w pełni z niego czerpać, zalecamy odpowiednie przygotowanie się. W szatni otrzymasz specjalną dużą chustę do owinięcia się przed masażem w której położysz sie na leżance. Po położeniu się zsuniemy ją do pasa i złożymy na mniejszy grubszy kawałek, tak aby przez cały czas trwania masażu skutecznie okrywała Twoje miejsca intymne. Panie otrzymają także nalepki na biust zastępujące biustonosz. W praktyce tyle powinno wystarczyć. Takie przygotowanie pozwoli doświadczyć płynnego masażu bez rozpraszającego zahaczania o gumki z bielizny jednorazowej przy prześlizgach wzdłuż całego ciała i dodatkowo bogatszego o unikalne i niezwykle przyjemne wślizgi przedramion pod plecy w trakcie leżenia na plecach.
Oczywiście, osoby które poczują potrzebę mogą założyć bieliznę jednorazową a Panie biustonosz jednorazowy zamiast nalepek. Może się to jednak wiązać z utrudnieniem dla nas i brakiem możliwości wykonania wszystkich technik ale postaramy się aby masaż w ogólnym odbiorze był jak najbardziej udany i bliski docelowemu. Najważniejsze jest aby masaż był dla Ciebie przyjemnym przeżyciem bez wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Dodatkowo przednią część ciała masujemy niemalże po ciemku.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.
Swoją wizytę możesz rozliczyć gotówką, kartą lub blikiem. Robiąc przedpłatę na konto otrzymasz rabat 5% Więcej informacji.

Zapraszamy
Dzisiaj mieliśmy z mężem okazję skorzystać z masażu relaksacyjnego. Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, bardzo miła i przyjemna atmosfera, miejsce bardzo przytulne, nic dodać nic ująć! 👍 Na pewno wrócimy nie raz 😊

Natalia

Na myśl o wizycie w Pracownii Ciała nasuwa mi się jedna myśl- pełen profesjonalizm! Niesamowici ludzie, którzy sprawili, że czuliśmy się bardzo swobodnie, jakbyśmy się znali lata. Świetny masaż, który od pierwszej minuty był odprężający. Nowoczesny gabinet, idealnie dobrana muzyka oraz oświetlenie. Słowa i tak nie są w stanie wyrazić naszego zachwytu. Polecamy z całego serca :) ❤️

Sandra

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna

Byłam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni...naprawdę cudownie polecam wszystkim i pozdrawiam:-)

Grażyna