Liposukcja ultradźwiękowa z modelowaniem sylwetki

Zabiegi liposukcji dźwiękowej nie jest wykonywany jako samodzielna usługa lecz jako część usługi Terapia na miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej.

Przedstawiamy bezinwazyjny i bezbolesny zabieg liposukcji ultradźwiękowej jako metodę walki z cellulitem.
Stosowany jest również zamiennie przy skórze naczynkowej do masażu próżniowego np. bańką chińską.
Zabieg jest bezinwazyjny i polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii oraz do nerek z których zostaje wydalany wraz z moczem.
Przy zabiegu stosujemy preparaty kosmetyczne zwiększające i przyspieszające efektywność zabiegu.
Urządzenie którego używamy posiada również głowicę na podczerwień IR która poprzez ogrzanie opracowywanej partii ciała sprzyja „ upłynnieniu tkanki tłuszczowej ” i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej
. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty zabiegu są liczone w centymetrach a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.
Na koniec zabiegu, co jest kluczowe do uzyskania prawidłowych efektów wykonujemy drenaż limfatyczny aby uwolniony tłuszcz odprowadzić do węzłów chłonnych. Pozostawiony samemu sobie w dużej części spłynąłby tylko w dół skutkując odkładaniem się poniżej partii ciała objętej zabiegiem Przez okres minimum 7 do 14 dni po każdorazowym zabiegu zalecamy picie około 2 litrów wody dziennie aby wspomóc oczyszczanie się organizmu, ograniczenie tłustych i ciężkostrawnych potraw oraz regularny wysiłek fizyczny, choćby spacer czy gimnastykę po 30 minut dziennie.

Za usługę możesz zapłacić gotówką, kartą lub blikiem a także w formie przedpłaty kupując dla siebie lub kogoś bliskiego Voucher podarunkowy.