Jaki masaż relaksacyjny na pierwszy raz?

Na pierwszy masaż relaksacyjny całego ciała polecamy masaż Czysty Relaks. Będzie w sam raz dla Ciebie jeśli potrzebujesz spokojnego i przyjemnego masażu bez intensywnej pracy na mięśniach, jak w przypadku masażu Klasyczny Relaks. Będzie świetną okazją do poznania nowej formy relaksu ze szczególną troską o zachowanie Twojej strefy komfortu. Uwzględniając czesto występujące kompleksy i obawy przed odkryciem np. brzucha, w masażu tym wyjątkowo możemy pominąć potrzebę obrotu na plecy i w ten sposób wykorzystać cały czas masażu jedynie na masaż tylnej strony ciała.

Masaż obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, nogi, brzuch i dekolt a na życzenie także stopy.

UsługaCzas trwaniaCena za 1 osobęCena za 2 osoby
Czysty Relaks60min.**170
290
Czysty Relaks80min.**220
370
Czysty Relaks z masażem głowy*80min.**220
370

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

** Podany czas masażu jest rzeczywistym czasem spędzonym na leżance.

Zamiennie do oleju masaż możemy wykonać na odżywczym maśle Shea za dopłatą 50zł od osoby.
Informacje dodatkowe.
W szatni otrzymasz duży ręcznik do owinięcia się przed masażem. Będziesz nim okryty przez cały czas trwania masażu. Odkrywać będziemy jedynie masowaną partię ciała na czas jej masażu. Dostaniesz także majtki jednorazowe typu stringi, biustonosz jednorazowy oraz czepek jednorazowy na głowę. Bielizna ta nie jest obowiązkowa ponieważ ręcznik zawsze i skutecznie będzie okrywał Twoje miejsca intymne. Dodatkowo do masażu przedniej strony ciała zgasimy światła i pozostawimy jedynie pojedyncze świece. Zapewniamy także klapki jednorazowe i wymagamy ich używania przed i zwłaszcza po masażu.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.

Zapraszamy
Za masaż możesz zapłacić gotówką, kartą lub blikiem a także w formie przedpłaty kupując dla siebie lub kogoś bliskiego Voucher podarunkowy.
POLECAM W 100% Jedne z nielicznych miejsc gdzie człowiek wychodzi zadowolony. Niesamowite podejście do pracy, po wyjściu już planuje się kolejne wizyty :)

Ewa

Świetne miejsce ❤️ super atmosfera a masaż cudowny 😊

Magdalena

Miejsce warte polecenia, atmosfera od samego wejścia do końca była wspaniała. Masaż był cudowny a my wyszliśmy uśmiechnięci i zrelaksowani!

Angelika