Informacje dodatkowe o masażu Abhyanga

Abhyanga to specyficzny masaż i aby móc w pełni z niego czerpać, zalecamy odpowiednie przygotowanie się. W szatni otrzymasz specjalną dużą chustę do owinięcia się przed masażem w której położysz sie na leżance. Po położeniu się zsuniemy ją do pasa i złożymy na mniejszy grubszy kawałek, tak aby przez cały czas trwania masażu skutecznie okrywała Twoje miejsca intymne. Panie otrzymają także nalepki na biust zastępujące biustonosz. W praktyce tyle powinno wystarczyć. Takie przygotowanie pozwoli doświadczyć płynnego masażu bez rozpraszającego zahaczania o gumki z bielizny jednorazowej przy prześlizgach wzdłuż całego ciała i dodatkowo bogatszego o unikalne i niezwykle przyjemne wślizgi przedramion pod plecy w trakcie leżenia na plecach.
Oczywiście, osoby które poczują potrzebę mogą założyć bieliznę jednorazową a Panie biustonosz jednorazowy zamiast nalepek. Może się to jednak wiązać z utrudnieniem dla nas i brakiem możliwości wykonania wszystkich technik ale postaramy się aby masaż w ogólnym odbiorze był jak najbardziej udany i bliski docelowemu. Najważniejsze jest aby masaż był dla Ciebie przyjemnym przeżyciem bez wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Dodatkowo przednią część ciała masujemy niemalże po ciemku.
Po masażu nadmiar naturalnego olejku będziesz mógł wytrzeć w ręcznik a cienki film olejowy który pozostanie na skórze szybko się wchłonie lub też skorzystać z prysznica.