Gdzie na masaż dla Par w Rybniku

Zapraszamy do nas na masaż dla Par. Bdzie to dla Was wyciszający i odprężający czas spędzony we dwoje na masażu relaksacyjnym. Wykonywany w jednym pomieszczeniu na dwóch łóżkach rozstawionych blisko siebie.
Wybierając masaż dla Par macie do wyboru każdy masaż z naszej oferty masaży relaksacyjnych i w różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z opisami masaży, tak aby wybrać najbardziej odpowiedni masaż w pełni zaspokajający potrzeby obydwu partnerów.

Zobacz cennik.

ZapraszamyMasaż relaksacyjny całego ciała - Masaż relaksacyjny dla Par Rybnik - Masaż relaksacyjny dla Dwojga Rybnik - Pracownia Ciała Rybnik
POLECAM W 100% Jedne z nielicznych miejsc gdzie człowiek wychodzi zadowolony. Niesamowite podejście do pracy, po wyjściu już planuje się kolejne wizyty :)

Ewa

Świetne miejsce ❤️ super atmosfera a masaż cudowny 😊

Magdalena

Miejsce warte polecenia, atmosfera od samego wejścia do końca była wspaniała. Masaż był cudowny a my wyszliśmy uśmiechnięci i zrelaksowani!

Angelika

Pełen profesjonalizm , wybrałem w prezencie dla Mamy "Czekoladowy relaks z pielęgnacją twarzy" - efekt ? ..... zachwycona 🙂 Polecamy w 100%

Zbyszek