Czekoladowy Relaks 100% czekoladą

Masaż 100% czekoladą to nasz najbardziej wykwintny masaż całego ciała. Czekolada ma zbawienny wpływ na nasze ciało, nawilża i odżywia skórę, wspomaga wyszczuplanie i walkę z cellulitem, poprawia jędrność, elastyczność i koloryt skóry. Dodatkowo stymuluje wydzielanie się endorfin czyli hormonów szczęścia. Ich podwyższony poziom w ogranizmie utrzymuje się jeszcze 2 do 3 dni po masażu.
W naszym gabinecie kierujemy się najwyższym standardem świadczonych usług. Nie stosujemy tanich rozwiązań w postaci sklepowej czekolady pełnej chemii i cukru.
Do masażu używamy wyłącznie samej natury, czyli miazgi kakaowej, proszku kakaowego i masła kakaowego. Wszystkie te składniki są naturalną częścią ziaren kakaowca.
Jeśli wykażesz chęć część przygotowanej w ten sposób czekolady zalejemy w filiżance gorącą wodą i podamy do wypicia.
Mając na uwadze dobroczynne właściwości czekolady na skórę, na wyraźną Twoją prośbę czekoladę nałożymy także na biust, jednakże nie będzie on obiektem masażu. Będziesz także mogła samodzielnie nałożyć podaną czekolade na biust.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała200zł340zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*240zł400zł80min.

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak się przygotować do masażu 100% czekoladą?

Przeciwwskazania

ZapraszamyMasaż całego ciała czekoladą - Masaż dla Par czkoladą Rybnik - Masaż dla Dwojga czekoladą Rybnik
Bardzo polecam, miła obsługa, pełen profesjonalizm, masaż gorąca czekoladą 10/10, człowiek wychodzi zrelaksowany, pełen pozytywnej energii, pozdrawiam. :)

Karola

Pełen profesjonalizm , wybrałem w prezencie dla Mamy "Czekoladowy relaks z pielęgnacją twarzy" - efekt ? ..... zachwycona 🙂 Polecamy w 100%

Zbyszek