Babski Wieczór 60min.

Oferujemy także wersję przedłużoną Babskiego Wieczoru do sesji 60 minutowych:

2 godzinny dla 2 Pań z godziną spędzoną na leżance na masażu relaksacyjnym lub zabiegu pielęgnacyjnym.

3 godzinny dla 2 Pań z dwiema godzinami spędzonymi na leżance, jedną na masażu relaksacyjnym i drugą na zabiegu pielęgnacyjnym.

3 godzinny dla 4 Pań z godziną spędzoną na leżance na masażu relaksacyjnym lub zabiegu pielęgnacyjnym.

5 godzinny dla 4 Pań z dwiema godzinami spędzonymi na leżance, jedną na masażu relaksacyjnym i drugą na zabiegu pielęgnacyjnym.

4 godzinny dla 6 Pań z godziną spędzoną na leżance na masażu relaksacyjnym lub zabiegu pielęgnacyjnym.

Czas trwaniaIlość PańIlość usługCzas na leżanceCena za osobę
2 godziny211 godzina270zł
3 godziny222 godziny415zł
3 godziny411 godzina245zł
5 godzin422 godziny390zł
4 godziny611 godzina235zł
Do wyboru:

- masaż relaksacyjny 60min. Czysty Relaks

- zabieg pielęgnacyjny 60min:

pielęgnacja twarzy
pielęgnacja biustu


Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, tak abyśmy mogli wspólnie stworzyć program w pełni spełniający oczekiwania wszystkich uczestniczek wieczoru.

Zapraszamy

Linki do płaności:

Opłać spotkanie 2 godzinne dla 2 Pań.
Opłać spotkanie 3 godzinne dla 2 Pań.
Opłać spotkanie 3 godzinne dla 4 Pań.
Opłać spotkanie 5 godzinne dla 4 Pań.
Opłać spotkanie 4 godzinne dla 6 Pań.
Magiczne miejsce, które polecam bardzo! Wybrałam się do Pracowni Ciała na masaż relaksacyjny z przyjaciółkami na wieczór panieński. Był to strzał w 10! Każda z nas odpoczęła po ciężkim tygodniu, był to totalny reset. Zapewniono nam profesjonalną obsługę, słodki poczęstunek, intymność, super spokojny i kojący klimat. Wszystko było czyste i higieniczne. Piękny wystrój zrobił na nas wrażenie. Był to najlepszy masaż na jakim byłyśmy, a już kilka miejsc w Rybniku odwiedziłyśmy.

Kajla

Organizując wieczór panieński dla przyjaciółki postanowiłam trochę go urozmaicić i zaproponować dziewczynom masaż. Od pierwszego kontaktu z Pracownią Ciała aż po samą realizację byłam bardzo zadowolona, dziewczyny po masażu wychodziły rozmarzone i zrelaksowane, niesamowicie chwaliły te chwile dla siebie. ;) Masaż został dostosowany do potrzeb i stanu zdrowia każdej z dziewczyn, miałyśmy wybór w propozycjach zabiegów, a atmosfera i podejście do nas było bardzo profesjonalne. Dodatkowo dla Panny Młodej oraz starościny (mnie :D) został wykonany jako niespodzianka Pracowni Ciała masaż liftingujący biust. Pomimo tego, że niespodziewany prezent stanowił zaledwie preludium całego zabiegu, już po 10 minutach były widoczne efekty, dlatego też jestem pewna, że nie był to ostatni raz gdy korzystałyśmy z usług Pracowni :). Zdecydowanie polecam!

Ewa

Masaż był prezentem na Wieczorze Panieńskim. Pracownia Ciała to bardzo klimatyczne, odprężające miejsce. Uwagę zwraca także czystość każdego z dostępnych pomieszczeń. Sama usługa, choć krótka, bo 20 minutowa, stanowiła zachęcający przedsmak pełnego programu oferowanego przez pracownię. Przy stosunkowo małym biuście masaż liftingujący widocznie uniósł i ujędrnił, co trzeba :)

Natalia

Serdecznie polecam! Piękne i przytulne miejsce. Masaż został wykonany profesjonalnie i starannie w bardzo miłej atmosferze :) Polecam na organizację wieczoru panieńskiego ;) wszystkie dziewczyny zachwycone!

Karolina

Wieczór panieński - Masaż na wieczór panieński Rybnik - Masaż na wieczorze panieńskim w Rybniku