Abhyanga

Masaż relaksacyjny Abhyanga całego ciała.

Masaż ayurvedyjski Abhyanga (czyt. Abjanga) obejmuje pracę nie tylko z ciałem, ale też z emocjami. Ma na celu odstresowanie się i poprawę samopoczucia. W odróżnieniu od zwykłego masażu relaksacyjnego w Abjandze skupiamy się w jednej chwili zarówno na jednej danej kończynie ale też na prześlizgach wzdłuż całego ciała jednocześnie. W czasie masażu wykorzystywane są także unikalne i niezwykle przyjemne wślizgi przedramion pod plecy. Dla poprawy doznań i skuteczności masażu używa się ciepłego oleju sezamowego, migdałowego lub kokosowego.
Masaż jest raczej delikatny i wykonywany w nastrojowym blasku świec lecz na życzenie także w niemalże całkowitej ciemności.
Przed masażem polecamy nałożenie na skórę całego ciała odżywczego masła Shea w cenie 50zł od osoby.
Na koniec klient jest pozostawiany na chwilę w spokoju, aby mógł w pełni odczuć energię pochodzącą z masażu i powoli dojść do siebie.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała170zł290zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*210zł360zł80min.

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak przygotować się do masażu Abhyanga?

Przeciwwskazania

Opinie klientów

ZapraszamyDzisiaj mieliśmy z mężem okazję skorzystać z masażu relaksacyjnego. Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, bardzo miła i przyjemna atmosfera, miejsce bardzo przytulne, nic dodać nic ująć! 👍 Na pewno wrócimy nie raz 😊

Natalia

Na myśl o wizycie w Pracownii Ciała nasuwa mi się jedna myśl- pełen profesjonalizm! Niesamowici ludzie, którzy sprawili, że czuliśmy się bardzo swobodnie, jakbyśmy się znali lata. Świetny masaż, który od pierwszej minuty był odprężający. Nowoczesny gabinet, idealnie dobrana muzyka oraz oświetlenie. Słowa i tak nie są w stanie wyrazić naszego zachwytu. Polecamy z całego serca :) ❤️

Sandra

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna

Byłam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni...naprawdę cudownie polecam wszystkim i pozdrawiam:-)

Grażyna