Ayurvedyjski masaż relaksacyjny Abhyanga całego ciała

Masaż ayurvedyjski Abhyanga (czyt. Abjanga) obejmuje ciało i umysł. Ma na celu odstresowanie się i poprawę samopoczucia. W Abjandze skupiamy się nie tylko na jednej danej kończynie lub partii ciała ale też na prześlizgach wzdłuż całego ciała jednocześnie. W czasie masażu wykorzystujemy unikalne i niezwykle przyjemne wślizgi przedramion pod brzuch i plecy. Do masażu używamy ciepłego oleju sezamowego lub kokosowego.
Masaż jest średnio mocny i wykonujemy go przy użyciu specjalnej chusty do masażu początkowo okrywającej całe ciało a następnie po złożeniu skutecznie okrywającej miejscia intymne, dodatkowo masujemy w niemalże całkowitej ciemności.
Przed masażem polecamy nałożenie na skórę całego ciała odżywczego masła Shea w cenie 50zł od osoby.
Na koniec masażu zostawimy Cię na chwilę sam w samotności i spokoju, abyś mógł w pełni odczuć energię pochodzącą z masażu i powoli dojść do siebie.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała170zł290zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*210zł360zł80min.

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami ciepłym olejem kokosowym lub masaż twarzy z szyją i dekoltem na kremie kawiorowym.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak przygotować się do masażu Abhyanga?

Przeciwwskazania

Opinie klientów

ZapraszamyDzisiaj mieliśmy z mężem okazję skorzystać z masażu relaksacyjnego. Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, bardzo miła i przyjemna atmosfera, miejsce bardzo przytulne, nic dodać nic ująć! 👍 Na pewno wrócimy nie raz 😊

Natalia

Na myśl o wizycie w Pracownii Ciała nasuwa mi się jedna myśl- pełen profesjonalizm! Niesamowici ludzie, którzy sprawili, że czuliśmy się bardzo swobodnie, jakbyśmy się znali lata. Świetny masaż, który od pierwszej minuty był odprężający. Nowoczesny gabinet, idealnie dobrana muzyka oraz oświetlenie. Słowa i tak nie są w stanie wyrazić naszego zachwytu. Polecamy z całego serca :) ❤️

Sandra

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna

Byłam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni...naprawdę cudownie polecam wszystkim i pozdrawiam:-)

Grażyna