Abhyanga

Masaż relaksacyjny Abhyanga całego ciała.

Masaż ayurvedyjski Abhyanga (czyt. Abjanga) cechuje się holistycznym podejściem do człowieka. Obejmuje pracę nie tylko z ciałem, ale też z emocjami. W dosłownym tłumaczeniu masaż ajurwedyjski Abjanga oznacza "namaszczenie" i wywodzi się z hinduskiego systemu leczenia. Ayurveda oznacza „naukę o życiu”, jej geneza sięga 5 tysięcy lat wstecz, a zasady bazują na nierozerwalnej zależności psychiki i ciała. Masaż Abhyanga ma na celu odstresowanie się i poprawę samopoczucia. Dodatkowo wpływa na usprawnienie przemiany materii i pomaga w pozbyciu się problemów ze snem. Do zalet zalicza się także poprawę ukrwienia i przepływu limfy, wzmocnienie odporności, wsparcie organizmu w usuwaniu toksyn, zmniejszenie obrzęków czy wsparcie procesów trawiennych. W odróżnieniu od zwykłego masażu relaksacyjnego w Abjandze mniej skupia się w jednej chwili na danej kończynie a więcej na masażu całego ciała jednocześnie. W czasie masażu wykorzystywane są unikalne i niezwykle przyjemne techniki, m.in. wślizgi przedramion pod plecy i prześlizgi dłoni od stóp do głów. Ponadto dla poprawy doznań i skuteczności masażu używa się ciepłego oleju sezamowego, migdałowego oraz kokosowego. Masaż wykonywany jest w delikatnym i nastrojowym blasku świec lecz na życzenie także w niemalże całkowitej ciemności.
Przed masażem polecamy nałożenie na skórę całego ciała odżywczego masła Shea w cenie 50zł od osoby.
Na koniec klient jest pozostawiany na chwilę w spokoju, aby mógł w pełni odczuć energię pochodzącą z masażu i powoli dojść do siebie.

Usługa1 osobadla Par / dla DwojgaCzas trwania
masaż całego ciała170zł290zł60min.
masaż całego ciała + masaż głowy*210zł360zł80min.

* do wyboru masaż skóry głowy wraz z włosami lub masaż twarzy z szyją i dekoltem.

Masaż całego ciała obejmuje plecy, ramiona, ręce i dłonie, pośladki, nogi i stopy, brzuch i dekolt.

Jak przygotować się do masażu Abhyanga?

Przeciwwskazania

Opinie klientów

ZapraszamyDzisiaj mieliśmy z mężem okazję skorzystać z masażu relaksacyjnego. Polecamy z całego serca! Pełen profesjonalizm, bardzo miła i przyjemna atmosfera, miejsce bardzo przytulne, nic dodać nic ująć! 👍 Na pewno wrócimy nie raz 😊

Natalia

Na myśl o wizycie w Pracownii Ciała nasuwa mi się jedna myśl- pełen profesjonalizm! Niesamowici ludzie, którzy sprawili, że czuliśmy się bardzo swobodnie, jakbyśmy się znali lata. Świetny masaż, który od pierwszej minuty był odprężający. Nowoczesny gabinet, idealnie dobrana muzyka oraz oświetlenie. Słowa i tak nie są w stanie wyrazić naszego zachwytu. Polecamy z całego serca :) ❤️

Sandra

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna

Byłam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni...naprawdę cudownie polecam wszystkim i pozdrawiam:-)

Grażyna