Wieczór panieński

Masaż na wieczorze panieńskim jest bardzo miłą częścią wieczoru i zostaje na długo w pamięci. Ważne więc aby zaprosić osoby doświadczone w uatrakcyjnianiu tego typu imprez.

W swojej ofercie posiadamy kilka propozycji. Najlepiej sprawdza się masaż relaksacyjny pleców lub całej tylnej strony ciała oraz coś bardziej szalonego, pasującego do wieczoru czyli masaż kosmetyczno - liftingujący biust.

Na dwóch przenośnych łóżkach do masażu masujemy jednocześnie dwie Panie.

Do wykonania masażu wystarczy nam ustronne pomieszczenie i dostęp do umywalki.
W przypadku grupy do max. 5-6 Pań istnieje możliwość spotkania na miejscu u nas w gabinecie. Dysponujemy pokojem w którym na przemian cztery Panie spędzają miło czas na rozmowie przy kawie a dwie Panie są w tym czasie masowane w gabinecie.
Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, tak abyśmy mogli wspólnie stworzyć program w pełni spełniający oczekiwania wszystkich uczestniczek.

Nasza cena zależnie od ilości Pań to 85 - 100zł od osoby za 20 – 25 minutowy masaż.

Najczęściej wybierane masaże to :

1. relaksacyjny pleców 20min.
2. kosmetyczno – liftingujący biust 20min.
3. relaksacyjny całej tylnej strony ciała 25min.
4. mieszany, tj. masaż relaksacyjny pleców + biustu 25min.

Cennik / Rabaty:

do 5 Pań - 100zł/osoba
6 - 9 Pań – 10% = 90zł/osoba
od 10 Pań wzwyż – 15% = 85zł/osoba

Drugi dowolny masaż (z wymienionych powyżej) dla tej samej Pani za 50% ceny.

Dojazd na terenie Rybnika gratis.


Przeciwwskazania

Opinie klientów

Zapraszamy
Organizując wieczór panieński dla przyjaciółki postanowiłam trochę go urozmaicić i zaproponować dziewczynom masaż. Od pierwszego kontaktu z Pracownią Ciała aż po samą realizację byłam bardzo zadowolona, dziewczyny po masażu wychodziły rozmarzone i zrelaksowane, niesamowicie chwaliły te chwile dla siebie. ;) Masaż został dostosowany do potrzeb i stanu zdrowia każdej z dziewczyn, miałyśmy wybór w propozycjach zabiegów, a atmosfera i podejście do nas było bardzo profesjonalne. Dodatkowo dla Panny Młodej oraz starościny (mnie :D) został wykonany jako niespodzianka Pracowni Ciała masaż liftingujący biust. Pomimo tego, że niespodziewany prezent stanowił zaledwie preludium całego zabiegu, już po 10 minutach były widoczne efekty, dlatego też jestem pewna, że nie był to ostatni raz gdy korzystałyśmy z usług Pracowni :). Zdecydowanie polecam!

Ewa