Masaż Pantai LuarMasaż stemplami jest to indonezyjski masaż całego ciała ciepłymi stemplami Pantai Luar na oleju sezamowym lub migdałowym.

Czas trwania 60min.

Przed masażem polecamy peeling całego ciała.

Polecamy również Rytuał Pantai Luar w którym oprócz całego ciała do wyboru jest masaż twarzy lub głowy z włosami. Masaż ten wykonujemy bardzo dobrze działającym na skórę i włosy olejem kokosowym.

Przeciwwskazania

Zapraszamy
Niesamowicie przyjemne doświadczenie, pełen profesjonalizm, i dłonie które robią cuda! Klimatyczne wnętrze, pachnące, z nienachalną muzyką, relaks od samego przekroczenia progu. Byliśmy z żoną pierwszy raz i wiemy że na pewno tam wrócimy! Pozycja "Masaż stemplami" odhaczona, czas na resztę listy :). Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia, to najwyższa pora się zebrać i iść zrelaksować. 1000% gwarancja satysfakcji.

Wojciech

Szanowni państwo ❤️ Szczerze jest to rewelacja! Profesjonalne podejście fachowców, mila obsługa oraz przytulna atmosfera i przepiękne wykonane wnętrze - sprawdziło na mnie magnetyczne wrażenie, bo wszystko jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam salon Pracownia Ciała 😘 Z całego serca życzę powodzenia i dobrych klientów. Pozdrawiam wasze klienci z Ukrainy

Ірина

Szczerze polecam! :) Pełen profesjonalizm i pasja, którą da się odczuć podczas masażu. Wspaniały relaks dla ciała i ducha. Miejsce bardzo przytulne, atmosfera oraz kontakt z klientem na szóstkę. Wrócę tu na pewno! :)

Katarzyna