Masaż czekoladą

Masaż czekoladą jest najbardziej uwielbianym przez naszych klientów masażem relaksacyjny całego ciała. Czekolada ma zbawienny wpłyn na nasze ciało, nawilża i odżywia skórę, wspomaga wyszczuplanie i walkę z cellulitem, poprawia jędrność, elastyczność i koloryt skóry. Dodatkowo stymuluje wydzielanie się endorfin czyli hormonów szczęścia. Ich podwyższony poziom w ogranizmie utrzymuje się jeszcze 2 do 3 dni po masażu.
W naszym gainecie kierujemy się najwyższym standardem świadczonych usług. Nie stosujemy tanich rozwiązań w postaci zwykłej sklepowej czekolady pełnej chemi i cukru. Do masażu używamy wyłącznie samej natury. Mielimy na miejscu chwilę przed masażem ziarna kakaowca po czym dodajemy miazgę kakaową, proszek kakaowy i masło kakaowe. Wszystkie te składniki są naturalną częścią ziaren kakaowca. Część przygotowanej 100% czekolady zalewamy w filiżance gorącą wodą i podajemy do wypicia.

Czas trwania 60min.

Przed masażem polecamy peeling całego ciała.

Polecamy również Rytuał Czekolady w którym oprócz masażu całego ciała masujemy dodatkowo twarz kremem kawiorowym lub głowę z włosami bardzo dobrze działającym na skórę i włosy olejem kokosowym.

Przeciwwskazania

Zapraszamy