Liposukcja

Liposukcja ultradźwiękowa / kawitacyjna z INFRARED.

Przedstawiamy bezinwazyjny i bezbolesny zabieg liposukcji ultradźwiękowej jako metodę walki z cellulitem.
Stosowany jest również zamiennie przy skórze naczynkowej do masażu próżniowego np. bańką chińską.
Zabieg jest bezinwazyjny i polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii oraz do nerek z których zostaje wydalany wraz z moczem.
Przy zabiegu stosujemy preparaty kosmetyczne zwiększające i przyspieszające efektywność zabiegu.
Urządzenie którego używamy posiada również głowicę na podczerwień IR która poprzez ogrzanie opracowywanej partii ciała sprzyja „ upłynnieniu tkanki tłuszczowej ” i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej.

Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty zabiegu są liczone w centymetrach a zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.
Na koniec zabiegu, co jest kluczowe do uzyskania prawidłowych efektów wykonujemy drenaż limfatyczny aby uwolniony tłuszcz odprowadzić do węzłów chłonnych. Pozostawiony samemu sobie w dużej części spłynąłby tylko w dół skutkując odkładaniem się poniżej partii ciała objętej zabiegiem.
Przez okres minimum 7 do 14 dni po każdorazowym zabiegu zalecamy picie około 2 litrów wody dziennie aby wspomóc oczyszczanie się organizmu, ograniczenie tłustych i ciężkostrawnych potraw oraz regularny wysiłek fizyczny, choćby spacer czy gimnastykę po 30 minut dziennie.

Cena dotyczy dwóch partii ciała, tj. brzuch i boczki lub uda i pośladki.

Przeciwwskazania

Opinie klientów

Zapraszamy